Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 2 gyerekes családokban...

A 2 gyerekes családokban mindig a nagyobb gyerek az elhanyagoltabb és a 3 gyerekesbe pedig a középső?

Figyelt kérdés
Csak mert én is nagy tesó vagyok és engem elhanyagolnak, barátnőm pedig középső és már arra se emlékeznek, hogy ő ki.

2016. aug. 8. 10:52
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
57%
2 gyerekes család nagyobb gyereke vagyok és jahh én vagyok az elhanyagoltabb.
2016. aug. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
64%
En is két gyerekes családban a nagyobbik gyerek vagyok,es igen elhanyagolnak,különbséget tesznek.
2016. aug. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Akkor sorstársak vagyunk.
2016. aug. 8. 10:58
 4/33 anonim ***** válasza:
74%
amwddig ketten voltunk én voltam elhanyagoltabb amikor meg középső lettem ez csak fokozódott. Most ott tartunk hogy 23 éves vagyok és 5 êve nem találkoztam a szüleimmel telefonálni se telefonálunk már. Eleinte én hivogattam őket de megűntam.
2016. aug. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Tehát mindig mindenhol a kicsi nyer. Értem. Akkor nem számítok sok jóra a jövőben.
2016. aug. 8. 11:14
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha a szulo figyel ra, akkor nem. Nyilvan nem kovetelheted ugyanazt egy ketevestol mint a negyeves noveretol, de vilagossa kell tenni, hogy ugyanannyi figyelmet kapnak.
2016. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
6-os Az a baj, hogy a mai világban a szülők csak dolgoznak és nem érnek rá odafigyelni a gyerekekre, főleg nem 2-3-ra. Így a személyes kedvencüket tudják csak szeretgetni, de az is csak tárgyilagos ajándékokkal.
2016. aug. 8. 11:19
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
az első mindig csak a bemelegítés.. :D
2016. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk fordítva van.

Én vagyok a kisebb, és sose leszek olyan jó, mint a tökéletes nővérem. Akkor se, ha én jeles tanuló vagyok, államilag támogatott szakra járok, mellette dolgozok, és már a saját lábamra álltam. A csodás nővérem meg 18 évesen teherbe esett egy nős pasitól, miatta váltak, pár éven belül ők is különmentek, és most szakma nélkül, kisgyerekkel tengődik a harmadik élettársa mellett, aki egy agresszív állat.

2016. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
4 testvérem van és senki nincs elhanyagolva. Normális családban ez a jellemző.
2016. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!