Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 2 gyerekes családokban...

A 2 gyerekes családokban mindig a nagyobb gyerek az elhanyagoltabb és a 3 gyerekesbe pedig a középső?

Figyelt kérdés
Csak mert én is nagy tesó vagyok és engem elhanyagolnak, barátnőm pedig középső és már arra se emlékeznek, hogy ő ki.

2016. aug. 8. 10:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
88%

Ketten vagyunk, én vagyok az idősebb, a kicsi a kedvenc. Mert kicsi. Amikor én voltam annyi idős, mint húgom, sokkal tisztelettudóbb voltam, sokkal normálisabban viselkedtem, mégis velem voltak mindig is szigorúbbak.


Barátomnál pont fordítva, neki a nővére volt a szent, ő volt az okosabb, az ügyesebb, a nagyobb, náluk őt majmolta mindenki. :)

2016. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
10-es jó nektek.
2016. aug. 8. 14:45
 13/33 A kérdező kommentje:
11-es nálam is csak azért szeretik jobban a testvérem mert ő a kicsi. És bármit csinál vagy csinálok ő nyer mert ő a kicsi és cuki mosolyt vág.
2016. aug. 8. 14:46
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Én középső vagyok. A nővérem apám kedvence. Össze vannak nőve, pedig nővérem már lassan a 3. X-ben jár.

Az öcsém anyám kedvence, mert fiú (volt egy bátyánk, aki a születésünk előtt, még gyerekként meghalt). Neki minden el van nézve, meg van engedve és képtelenség rászólni.

Én meg vagyok az érzéketlen tüske a család rózsáján :)


20L

2016. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
14-es sajnálom :( Van erre a kiközösítésre amúgy valami megoldás?
2016. aug. 8. 15:16
 16/33 anonim ***** válasza:
50%
Szüleim nővéremnek minden megvesznek neki.Bármit megtesznek amit ő kér,voltaképpen nővérem ugy kezeli szüleimet mint egy alattvalót.Úgy beszélnek nővéremmel mintha hercegnő lenne. Mindent elnéznek neki ,inkább nem részletezem. Én(középső) meg öcsém le vagyunk sz.rva, sajnálják tölünk a pénzt, ugy beszélnek velünk mint egy k.rv.al. stb.
2016. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerekes családban nagy tesó vagyok, és sem én, sem a húgom nem vagyunk elhanyagolva. Pedig ég és föld vagyunk.
2016. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 DuplaKV ***** válasza:
74%
Nálunk a nővérem (volt?) az Isten, és a tökéletes gyermek, én meg max "szolgaként" voltam jelen.
2016. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
24%
Két öcsém van egy 18 és egy 6 éves ... soha senki nem volt elhanyagolva .. ne haragudj(atok) de a legtöbb válaszbol az jön le ,hogy irigyek vagytok egy kisgyerekre .. abba belegondoltatok már ,hogy mikor ti voltatok akkorák mint ök most titeket majmolt a család ?? Ez csupán csak irigység amit nem látnak be az emberek .
2016. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint vagy a kicsi a kedvenc, vagy a különbséget nemek szerint teszik. Van ahol annyira nem is a sorrend számít, hanem hogy ki a fiú és ki a lány, szülőfüggő hogy hol melyik van előnyben részesítve. Egyneműeknél általában valóban a kisebb a kedvenc.
2016. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!