Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megyek velük nyaralni?

Megyek velük nyaralni?

Figyelt kérdés

A barátomnak a szülei minden évben kibérelnek egy több szobás apartmant, ahol eltöltenek kettesben egy hetet. A fiaik pedig egy hétvégét töltenek ott a hétközbeni munka után.

A barátom pedig mondta nekem, hogy menjek velük én is, mintha ez teljesen értelemszerű volna.

Örültem is neki, viszont igazából a szüleivel nem volt még erről szó, mint gondoltok a helyzetről? Egy éve vagyunk együtt, mindennap találkozom az egész családdal, a szülők anyáékkal gyerekkori barátok.

Persze, ahogy találkozom ma a barátommal megkérdezem, hogy a szüleinek nem gáz-e, ha ott vagyok én is.



2016. aug. 8. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem várd meg míg az anyukája meghív. Ha a pasid erősködik akkor mond neki hogy hozza fel a szülei előtt és úgy is látod mit gondolnak. De ha szeretnék hogy menj úgy is hívnak.
2016. aug. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is várd meg míg a szülők hívnak meg. Vagy kérdezz meg a szülőket pl így

- Kata néni! Tibike meghívott engem is hétvégén egy kis pihenésre. Gond ha megyek?

2016. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%

"Egy éve vagyunk együtt, mindennap találkozom az egész családdal,"

Fuh, ha egy egész éve ott lógsz a nyakukon minden áldott nap, akkor biztosan nagyon várják, hogy nyaraláskor is láb alatt legyél. Feljársz, kielégíted a fiúcskát, aztán mész haza - ezért már csak kijár egy nyaralás, enyi pénzt megér nekik ai ingyen lábtörlő.

2016. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

"kedves" harmadik válaszoló. Te valami nagyon undorító vagy, de gondolom csak szeretethiányod van :).

Kérdező a szüleit kérdezd meg szerintem, ne várdd míg hívnak, mert lehet már megbeszélték a pároddal, hogy majd ő elhív.

2016. aug. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

álmodozunk?

nem értem mért gondolja manapság minden kis csaj hogy majd a barátja szülei fizetik a nyaralását

ti kettesben szervezetek magatoknak valamit

2016. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem is úgy lenne a normális,hogy a szülők hívnak meg ! a barátod ebben a kérdésben nem mérvadó, mivel nem ő fizeti a nyaralást. ha egy éve minden nap találkozol a családdal,akkor lett volna mód arra,hogy meghívjanak téged is nyaralni. de nem tették. akkor nem tudom mi a kérdés. mondd meg a barátodnak,hogy szívesen nyaralsz vele,de akkor menjetek el kettesben, nem fogsz koloncként elmenni a szülőkkel,úgy hogy nem is hívtak meg.
2016. aug. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kis településen élünk, az apukája és én is itt dolgozunk, bár nem egy helyen, de így is elég gyakran összefutunk, szó sincs arról, hogy egész nap náluk csöveznék.

Ma ahogy összetalálkoztunk kérdezte, hogy akkor ugye én is megyek-e velük, számítanak rám. Az anyagiakról egyelőre nem esett szó, de szörnyen kellemetlenül érezném magam, ha egy forinttal nem szállnék be, nem várom el, hogy nyaraltassanak.

Köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 9. 14:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Na ez így teljesen oké, hogy meghívtak. Szerintem így rendben is van a dolog. Most már nyugodt szívvel mehetsz.
2016. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!