Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám azt mondja, én tehetek...

Anyám azt mondja, én tehetek róla. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A szüleim valofelben vannak, mert az anyám megtalalta a gyerekkori szerelmet, így most vele chatelget állandóan. Ráadásul azt mondja, én tehetek arról,hogy el fognak válni. Elegem van belőle, én tehetek mindenről, ő pesig ártatlan. Miért engem hibaztat? Amúgy utal engem,állandóan mocskol, bánt, lerondaz, a múltkor megkerdezi, hogy higy tudok ilyen arcal tükörbe nézni egyáltalán. Elegem van belőle. A két tesomat szereti,ők fiúk.
2016. aug. 12. 21:40
1 2
 1/14 acelsziv ***** válasza:
90%
Anyád egy féreg.
2016. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Csatlakozom.

Válaszold neki azt hogy neked legalább van gerinced!

2016. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

"Igazad van anya. Fogd a lányodra a válásodat is. Egyszerűbb, mint hogy belásd, feleségként kudarcot vallottál."


Lerondáz??


"Hogy hogy tudok ilyen arccal a tükörbe nézni? Úgy hogy közben szidom azt, akitől a vonásokat örököltem."

2016. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi :) De miért rám fogja? 😕
2016. aug. 12. 21:57
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
mert könnyebb rád fogni, akit ezek szerint nem szeret, mint elismerni, hogy ő a hibás
2016. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Könnyebb rádfognia, mint felelősséget vállalnia.

Susan Forward Mérgetző szülők c. könyvet olvasd el.

Semmiről nem tehetsz.

Édesanyádnak is adnék egy példányt belőle hogy hátha belenéz a tükörbe és meglátja benne magát...

2016. aug. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazából mindig engem hibaztat, bármi történjék is. Csak az kicsit pofátlanság,hogy ez is az en hibám. Nekem meg legyen buntudatom. De miért nem lép már le? Egyszerűen elegem van belole
2016. aug. 12. 22:16
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

Anyukád nem normális, meg sem érdemli, hogy édesanyának hívják..


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


Ezt én írtam ki, nyugodtan elolvashatod, nem hosszú.

2016. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Mondd apudnak, hogy szerentél vele maradni a válás után. Szedd össze magadban ezeket a dolgokat, hogy el tudd magyarázni neki, és bárkinek akinek majd kell, hogy miért, és hogy ez nagyon bánt téged és nem szeretnél vele maradni. Ne figyelj anyádra egyáltalán. Egy anya ilyet nem csinál a gyerekével. Azt sem érdemli meg, hogy anyádként tekitsél rá.

Nekem is volt hasonló szitum amikor anyám vált apámtól. Egyébként sem voltunk jóban (sohe nem volt a legjobb anya ő sem), és ráadásul csinált egy olyan dolgot ami miatt apám oldalára áltam a válásban (segítedtem neki), és vele is maradtam, pedig csak a nevelő apám. :) Igaz már 21 voltam, de attól, ha te még kiskorú vagy még simán el lehet intézni, hogy apáddal maradj, és anyád nem tehetne semmit, ha ilyen gusztustalanul bánik veled. Abszilút semmit.

Ha legközelebb megjegyzést tesz az arcodra, feleld rá azt, hogy "Te csináltad!" ;) Arra meg, hogy a válás a te hibád mindig bátran, nyugott hangon feleld vissza azt, hogy "Semmi közöm hozzá." De első alkalommal azt is odatolhatod neki, hogy "Semmi közöm ahhoz, hogy apa neked már nem elég jó." Ez talán befogja a száját.

Ne figyelj oda anyádra egyáltalán! Hiányzik vagy öt-hat kereke. Én személy szerint nem nagyon beszélek az én anyámmal már 10 éve, pedig ennyire nem volt idióta.


Azt nem értem viszont, hogy apád miért nem küldi el a pics@ba ez végett. Beszélhetnél vele! Ez a megoldás a te problémádra ebben a szituban. Sajnos.

2016. aug. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Minek csinálnak gyereket az ilyenek? Gondolom arra bszik hogy elvigyen kozmetikushoz, fodrászhoz, megtínítani sminkelni, stb


Apukáddal élj majd ha elváltak!

2016. aug. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!