Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyűlölöm a szüleimet. Nem...

Gyűlölöm a szüleimet. Nem engedtek ki a meleg felvonulásra a legjobb barátommal, mikor én nem is vagyok meleg, csak a barátom. De menni akartam. Ráadásul összevesztem apámmal emiatt aki azt mondja elfog verni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
apám azt mondta, elfog verni a nadrágszíjjal, ami rohadtul fáj, mert 14 évesen már elvert vele egyszer és leülni sem tudtam napokig...
2013. júl. 6. 18:02
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
25%
Volt már itt egy kérdésed, már akkor mindenki megállapította hogy te is bzi vagy, most csak erősíted ezt. Apád jól teszi ha összever.
2013. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
nem vagyok meleg, barátnőm is van!
2013. júl. 6. 18:06
 3/37 A kérdező kommentje:
rohadtul nem vicces, amikor valaki a hátsódat díszíti ki egy szíjjal. borzalmasan fáj utána is, és közben is... lehet felkéne jelentenem is. amúgy a barátom meleg, aki a legjobb barátom, és kiakartunk menni, de ő sem ment ki nélkülem.... úgy volt együtt megyünk.
2013. júl. 6. 18:12
 4/37 anonim válasza:
12%
jó kis randihely nektek mit ne mondjak. remélem utána jól elvernek...
2013. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
18%

Ez a homár parádé, csak erős idegzetűeknek való!


Biztos hogy Te nem vagy búza? Ez a rinyálós írásstílus, amit itt produkáltál, háááát el is képzelem hozzá ahogy hangosan lebiggyesztett szájjal, elvékonyított lányos hangon rikácsolod......brrrrrr.


28/N

2013. júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
nem vagyok meleg, de légyszi ne bántsd a melegeket! mert én tökre megértem őklet, és a legjobb barátom is meleg... remélem apám nem fog elverni, mert most nincs itthon de azt mondta reggel ha hazaér készüljek ... :S
2013. júl. 6. 18:22
 7/37 anonim ***** válasza:
63%

Úristen, mik ezek a kommentek..

Én is szívesen kimentem volna (csak nem úgy alakult), bár hetero vagyok, de ezt fontos ügynek érzem.

Nézd meg az Amerikai szépség c. filmet..egyik kedvencem. A homofób exkatona apuka karakterét, majd a végkifejletet kivetítőkön mutogatnám az embereknek.

Apáddal kapcsolatban meg: Állj ki magadért. Hány éves vagy, 5, hogy elfenekeljenek? : D Mondd meg neki, hogy verjen halálra, ha ettől neki jobb, de te akkor is a gyereke maradsz és nem fog változni a véleményed, majd menj el otthonról pár napra. Szerintem ez hatásos.

2013. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem inkább foglalkozz azzal, hogy megtanulj helyesen írni, és érthetően fogalmazni, mert szánalmas, amit itt művelsz!
2013. júl. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
nem nem 5 vagyok, hanem 15, de félek szembeszállni apámmal, sokkal erősebb, én meg 50 kiló vagyok... szal veszett ügy. elszökni nem tom mernék e, és ha igen hova? :S éa amúgy ez nem olyan elfenekelés dolog, ez sokkal fájdalmasabb annál.
2013. júl. 6. 18:35
 10/37 anonim ***** válasza:
57%

Jól tették, amennyiben nem homofóbia miatt tiltottak el.

Ezt a förmedvényt normális emberek (melegek is) nem támogatják, mert undorító magamutogatás csak, abszolút nem alkalmas arra, hogy az emberekkel elfogadtassa a homoszexualitást. Ha melegek is lennének a gyerekeim (azért nem örülnék neki), abban reménykednék, hogy van eszük és jó ízlésük, és ilyen ocsmányságban nem vesznek részt.

2013. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!