Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova költözzek? Ami falusi...

Hova költözzek? Ami falusi (as) környezet, de mégsem nagyon macerás bejárni Pestre és nem annyira felkapott hely?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 15:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Én vagyok a Csömöri.

Ha HÉV-el mész be az Örs Vezér térre az fél óra.

Ha kocsival és nincs akkora forgalom 15 perc alatt érsz be az Örsre.


Kerepesen rengeteg cigány van. Ott van a tanyájuk.Többen vannak ott mint a Magyarok. Kistarcsán is vannak szép számmal.

2010. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már hol nincsenek cigányok... :S

Én Felsőpakonyról is azt hallottam, hogy sok cigány van.

De amúgy Gyálon is vannak. Mondjuk én a XVIII. kerületben lakom, így Vecsés nagyon közel van hozzánk, szinte össze van már épülve Pesttel. Én azt ajánlom. Csak ugye ha be akarsz menni pl Budára, akkor az egész városon végig kell menni...

De amúgy mostanában egy csomóan Duna -harasztira, varsányra, meg még nem tudom milyen Duna xy-ra költöznek. Egy osztálytársam Budakalászon lakik, és onnan hévvel jár, egy másik Biatorbágyon. És ők jókat mondanak róla.

2010. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Dunaharaszti. Hévvel, villamossal minden elég közel van, autóval is szépen el lehet érni mindent (soroksár 10 perc, utána forgalomtól függ). Én ott laktam, gyönyörűen kiépült minden. Sajnálom, hogy költöznünk kellett, nagymamámék még mindig ott laknak, amint tudom, mehetek fel hozzájuk. Tényleg ajánlani tudom csak. Bár van cigány, de a mocskos fajtát nem tűrik. Iskoláik is rendben vannak, minden, ami létezik (5 vagy 6 gyógyszertár, üzletsorok, tesco, aldi, lidl, és nemmessze penny is, plusz coop, takko, deichmann, 2 dm, rendezvényház, tényleg, gyönyörűen kiépült minden), na az ott van is. A telkek egészen drágák, de sokkal jobban megéri a külvárosi részen (tesco-aldi környéke) egy tleket venni és házat építeni, mint készen venni, vagy inkább a központja felé venni.

Ha bővebben érdekel, írj privit =)

2010. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
budaörs ;)
2010. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Felsőpakony :) Imádom!

Nincs cigány. Jah, de 1 fő:) De ő jó ember, nagyon kedves,előzékeny és fogalmam sincs, hogy keveredett hozzánk.

Pest vonattal 30 perc, 45 ha Nyugatiba szállsz le.

Kocsival 15 perc.

Csendes, barátias, összetartó kis "falu" és a kellő izgalmak megvannak.

2010. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Csömör, Dunaharaszti, Felsőpakony. Mennyi idő reggeli csúcsforgalomban (!) kocsival beérni Pestre? Valami központibb részre (ahol metró jár)? Nincsenek iszonyat dugók reggelente? Milyen gyakran jár a vonat/hév hétköznap?

Köszi mindenkinek!!

2010. ápr. 20. 16:22
 27/34 anonim ***** válasza:

Szigetszentmiklósi vagyok

innen hévvel fél óra háromnegyed óra alatt benn vagy Pesten

a Gyümölcsös utcák környékén: Tesco pékségek közel az Auchan, távolsági busz , autóval a soroksári út felé dugóban max háromnegyed óra óra

2010. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Aha, köszi. Meggondoljuk.
2010. ápr. 20. 16:46
 29/34 anonim ***** válasza:

Csömörről forgalomban max.25 perc(ez nagyon max.) de egyszerűen ki lehet játszani a forgalmat mert több féle út megy az Örsre.

A HÉV az reggel fél óránként 11 órától egészen 13 óráig óránként jár és utána megint fél óránként.De van busz is ami ugyanúgy jár majdnem mint a HÉV.AZ Örsön meg már ott van a kettes metró a trolik a buszok.

2010. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Felsőpakonyról 20 perc Kőbánya-Kispest, 25 Határ út.

MO-M5 és már ott is vagy, ja és ez a még nem fizetős része. Egyéni rekordom 15 perc a Havanna lakótelep. Oké,oké nem vagyok rá büszke, de ember nem volt előttem a pályán.

Szintén MO-M5 és ott a Tesco,Auchan,Brico,stb. ez 15 perc.

Lurdy ház nagy forgalom esetén 30 perc.

2010. ápr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!