Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hülyeséget csináltam,...

Nagy hülyeséget csináltam, pénzt csórtam a szüleimtől és most kiderült totál ki vanak bukva rám :S Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szal kellett volna pénz bulizni ők nem akartak adni mert akk is balhé volt (más miatt) én meg tuttam h hol a dugi pénz és kiszedtem belőle vmennyit. Vissza akartam tenni csak még nem lett pénzem és most észre vették :S És anyum teljesen kibukott fél órán keresztül ordibált velem h egy utolsó senki vok a saját szüleimet meglopom meg mittomén. Az a baj h csináltam az elmúlt pár hónapban néhány nagy hülyeséget és am is totál ideges rám mostanában és most tökre kiakadt :S Azt monta h soha többé nem fog megbízni bennem meg h nevelési csőd vok meg h ha ezt előre tuggya akk engem nem is szül meg csak a 2 tesómat :/ Tom h idegességében monta de ez nagyon nagyon nagyon szаrul esett :( És még most apum is csak halgatott pedig ő ált mellém szokott állni. Bocsánatot kértem meg minden de nem érdekli őket mert "ezt már hallották elégszer". Mit csinálhatnák h ne mongyon ijeneket meg h megbizzon bennem? :S Meg ugye nem gondolta komolyan amiket mondott?

16/F


2010. ápr. 19. 18:54
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
79%

Megértem,sz.rul esett neked amiket mondott az anyád,de teljesen jogos.Abba nem gondoltál bele,hogy ők mit érezhetnek,hogy a saját gyerekük csórt pénzt tőlük?!:O

Azért ez durva.

Szerintem gondolkozz el nagyon azon amit tettél!

15/L

2010. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
92%
Gondold el neki milyen szarul eshetett amit tettél!!!
2010. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
92%
A legjobb, amit tehetsz, hogy bocsánatot kérsz, és egy darabig bizony puncsolni kell, hogy visszanyerd a bizalmukat....Megmondod, hogy nagyon sajnálod a dolgot, és nem fordul elő többet, és amint tudod, megadod a pénzt.
2010. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Jó hát de ők nem akartak adni én meg vissza akartam tenni később!
2010. ápr. 19. 19:02
 5/43 anonim ***** válasza:
22%
Vonulj be önként egy nevelő intézetbe. Ott mad móresre tanítanak, vagy újabb kidörzsöléseket szedhetsz fel. Hát igaza van anyádnak: érted aztán felesleges volt letolni a bugyiját!
2010. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Most eleg erdekes töled az a kerdes, hogy " Mit csinaljak, hogy megbizzon bennem.." Egyertelmü. Többe soha ne adja okot, az ellenkezöjere! Penzt lopni a szüleidtöl, nagyon ronda dolog, tapasztalatbol tudo, egyszer en is megtettem, de ott teljesen masrol volt szo. Azt hogy anyukad komolyan gondolta, hogy sajnalja hogy megszült szaz szazalekra veszem, hogy csak idegessegböl mondta, nem komolyan. Mik azok a hülyesegek, amiket mostanaban csinaltal? Mert azok sulyossagatol függ, mennyire kell összeszedned magad, össze tudod e egyalltalan. Ha szereted a szüleidet, tisztelned is kell, es soha nem szabad ilyen helyzetbe hozni öket.
2010. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
92%
Ezek szerint még mindig nem érted. Sajnos anyukádnak van igaza. Ha nem akarnak adni, akkor nem akarnak adni. Ha bármit elvehetnél, akkor miért kéne kérni? Csak képzeld el, hogy tőled vesz el valaki valamit, és utána azzal védekezik, hogy csak azért vette el, mert te nem adtad oda. Hosszú út áll még előtted az erkölcsi fejlődés terén.
2010. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb szülő így van ezzel. Hát figyelj nyugodj meg, lapulj, segíts otthon amiben kell, tedd azt amit kérnek. Kérj bocsánatot. Szerezz jobb jegyeket. Nem fog sokáig tartani a fasírt. De ilyet ne tegyél ha nem engednek vagy nem adnak pénzt akkor nem mész ilyen helyekre. Bizti megvan az oka hogy miért.
2010. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
44%
Jó nagy ge*ci vagy hallod. Bulizáshoz elég felnőtt vagy, amúgy meg egy besz@ri kis kötsög. Sztem qvára húzd meg magad az elkövetkező 10 évben minimum és állj le evvel a "qva menő vagyok, bulizni járok a spanokkal" dologgal, mert szánalmas.
2010. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Beláttad, hogy butaságot csináltál, mást tényleg nem tudsz, mint sűrű bocsánatkérések, és amint tudod megadod, ha nem kérik akkor is. Nem szoktak adni zsebpénzt? Mert akkor se megoldás, de most hibáztál, beláttad, előbb utóbb megbékél
2010. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!