Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha túl jó gyerek korom volt,...

Ha túl jó gyerek korom volt, akkor lehetnek nehézségeim az önállósodással?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 08:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Kérdés, hogy mit értesz túl jó gyerekkor alatt.
2016. aug. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
A túl jó gyerekkor egyik hátránya az önállósodási nehézség. Van még néhány, én hamar túl lettem rajta.
2016. aug. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
A jó gyerekkorhoz az is hozzátartozik, hogy az ember menet közben megtanul önállósodni, nem tolnak mindent a feneke alá. Ha mindent alátolnak, az szerintem nem jó gyerekkor, mert nem normális.
2016. aug. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Túl jó alatt azt értem,hogy elkényeztettség.

Mondhatjuk úgy is,hogy "ki volt nyalva a fenekem".

2016. aug. 29. 09:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond, hiszen tisztában vagy vele, hogy elkényeztettek és nem az az alap, hogy mindig minden úgy alakul, ahogy te akarod. Akkor lenne gond, ha te ezt nem ismerted volna fel, és úgy gondolnád, hogy az a normális, hogy elkényeztettek.
2016. aug. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül.


nekem is a fenekem alá toltak mindent (a józan ész határain belül: különórák, taníttatás, lakás).


ma már nem így van, mégis jól veszem az akadályokat.

2016. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát én pont hogy ugy el voltam hanyagolva hogy azt sem tudtam meg hogyan védjem meg magam ezért sokat szopok a mai napig....Szerintem örülj inkább hogy neked volt gyerekkorod.
2016. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A jó gyerekkor messze nem egyenlő azzal, hogy valakinek kinyalják a fenekét. A majomszeretet nem az a szeretet, amivel egy gyereket szeretni kell, szóval igen, bőven akadhatnak nehézségeid. És azért mert elkényeztettek, még nem jelenti azt, hogy jó volt a gyerekkorod.
2016. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség. Semmi bajod nem lesz az öngyulladással.
2016. aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem elkényeztetett gyerekkorom volt, szerető családban, átlagos életformával. A mai napig nehezen megy az önállóság. Rajta vagyok, de nem megy könnyen és nem is egyik napról a másikra. Próbálkozok. Szerintem ez egyénje válogatja. Más példát rajtam kívűl nem tudok mondani.
2016. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!