Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válnak a szüleim. Kihez fogok...

Válnak a szüleim. Kihez fogok én és a testvérem kerülni, és hogyan tudnám könnyebben feldolgozni a történteket?

Figyelt kérdés

Kiderült,hogy apám megcsalja anyát,olyat írogatott egy k urvának,hogy cicám,holnap is találkozunk a parkban?. meg ilyenek,társkeresőre volt felregisztrálva,ahol elég érdekes képek voltak róla:(

Szörnyű volt látni anyát sírni,szívem majd meg szakadt,apám olyan volt mint egy pszichopata,olyanokat mondott nekem,és anyunak,hogy kidob minket az ablakon,hogy élve kibelez minket,és had ne soroljam tovább. Anya azt mondta,hogy ő egy ilyen emberrel többet akarata ellenére sem tud együtt élni.Tesóm majdnem szó szerint rúgta ki a lakásból apámat.

Én és a 17éves fiú testvérem most kihez fog kerülni,mert én apámhoz semmiképp nem megyek?

14/L

Bocsánat,ha zavaros a történet,de még mindig a történtek hatása alatt vagyok!


2016. szept. 3. 01:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ez történt, de mi nem tudhatjuk, hogy a szüleitek mit akarnak. Egyáltalán szóba került, hogy apukád azt akarná, hogy vele lakjatok? Mert még ha itt ebből vitás helyzet is lenne, ti már elég nagyok vagytok arról, hogy titeket is megkérdezzenek róla, kinél akartok lenni.
2016. szept. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Így igaz, 14 éves kortól ti magatok is kérhetitek, hogy anyuddal maradjatok. Kizárt, hogy akaratotok ellenére apátokhoz kerüljetek.

Nem könnyű ezt megemészteni, de ha lezajlik a válás, kialakul az új életrendetek, már könnyebb lesz. A szülők sem hibátlanok, emberből vannak, követhetnek el ronda dolgokat. Jó, hogy a tesód ott van mellettetek.

2016. szept. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem kerültök apádhoz.
2016. szept. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem irokkal.Megkérdeznek titeket is nagyon valószinű.Általában az anyánál vannak a gyerekek.Majdnem 90%ig biztos,hogy vele lesztek,főleg ha a tárgyaláson elmondja anyukád ezt az esetet,igy ahogyan te is leirtad.Kitartás !
2016. szept. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ti dönthettek. Mi is választottunk anno, 12 (én) és 11 (húgom) voltunk akkor: én apukámat, húgom meg anyukámat. Sajnálom, hogy ez történt, próbálj erős maradni. Nekem nem sikerült és emiatt az egész további életemet taccsra vágtam, az elkövetkező két évben hülyeségeket csináltam és rosszabb lett, azóta nem tudok barátkozni vagy szerelembe esni. (Pszichológus nem tudott rajtam segíteni)


Szóval csak azt tudom mondani, hogy maradj józan, ne csinálj butaságokat. Idővel enhyülni fog. Ha sírni kell, ne tartsd vissza. És még egyszer nagyon sajnálom.


18/L

2016. szept. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy nagyon valószínű, hanem biztos, hogy mgekérdeznek a bíróságon, hol szeretnétek élni.
2016. szept. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megkérdez a bíró kivel laknál és nem az nyom a latban h anyuval szemét volt apu ezért anyunál, hanem higy te szerinted anyudnál leszel jobb helyen mert őt jobban szereted,,rólad jól gondoskodik, jól kijöttök és segítitek egymást. Ha anyud nem alkoholista, dtogos, közveszélyes akkor nála lesztek ( sőt láttam én már h inkább a gyógyult alkesz anya kapta a gyereket mint az idegbeteg apa pedig utóbbit nem kezelte orvos csak simán idegbetegen viselkedett)


A tesóddal pedig ápold a kapcsolatod,,sokáig most ti lesztek egymás támasza, mert anyutok szét fog csúszni egy kicsit de max fél év és ha addig szépen lehiggad mindenki, kibeszélitek magatokból, kisírjátok, meggyászoljátok akkor ti hárman simán meglesztek együtt, egymásnak.

2016. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!