Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idővel kell pszichológushoz fordulni, ha nem tudjuk feldolgozni a történteket?

Figyelt kérdés

Augusztusban szakított velem a barátom, még januárig megpróbáltunk egymásnak megbocsátani, majd pedig feladtuk. Ő volt az, aki többé nem keresett engem, és jó döntés volt.:)


Mégsem tudom feldolgozni, hogy miket csinált velem, hogy az egész valóság most már olyan más (talán sose leszek már többé olyan boldog, mint mielőtt megismertem őt és tönkretettem volna magam, vagy ő engem, nem tudom.).


Szóval január óta maradtam így, ez 6 hónap. Szerintetek még egy felet hagyhatok magamnak, vagy máris kellene a pszichológus?


26 L



2014. jún. 5. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne, engem 6 év után küldött el a volt barátom,azzal az indokkal,hogy élni akar.

biztos vagyok benne,hogy lesz legalább 1 év mire úgy ahogy újra rendesen tudok majd élni..addig marad a zombie effektus :)

2014. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem több mint egy év volt feldolgozni. Hagyj magadnak időt, nem biztos hogy rögtön pszihológushoz kell rohani. Ha találsz magadnak életcélt, elfoglalod magad és a gondolataod, sportolsz, flörtölsz, bulizol, akkor egy idő után menni fog.
2014. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

7 éve vagyok depressziós ilyen dolog miatt (pedig az csak egy hülye gyerekszerelem volt, azóta még azokat is elküldtem akik nekem bejöttek és én is nekik) és nem tervezem a pszichológust.

nem rég éreztem hogy lassan ismét tudnék párkapcsolatban élni és most keresem és ha minden jó meg is találtam életem párját

21F

2014. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
próbáld ki, és meglátod. én mennék. találsz ingyen is.
2014. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem érdekes a pénz (van amúgy a munkahelyemen is picológus ingyen meg a suliban is volna), én úgy érzem, hogy egyedül nem megy, nem tudom...csak nem tudom, mikortól "beteges" már a zombi üzemmód.


pedig én mindent megteszek, de ha egy férfi közeledik felém, hányinger kap el, hogy mit fog velem csinálni ez is. (mármint szexuális kapcsolatokat tartok fenn, de csak testi szükségletre)

2014. jún. 5. 14:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Akármikor elmehetsz.Akár szakítás utáni héten is.
2014. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nincs ilyen, hogy mikortól elég beteges. nem csak zombik járnak oda. hanem akiknek nehézségeik vannak. ha nem a pénz a baj, akkor meg pláne nincsen veszíteni valód. hamar kiderül, hogy mennyire látod értelmesnek.
2014. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen, tudom, csak gondoltam, először magam próbálom megoldani, de félek, hogy kifutok az időből, ami még normális, és ezért kérnék bölcsész segítséget, egyelőre orvosit nem:)
2014. jún. 5. 14:37
 9/9 anonim ***** válasza:
sose lehetsz biztos. lelki bajokat nem lehet patikamérlegen méricskélni. menj el nyugodtan, nem olyan demoralizáló, mint amilyennek kívülről tűnik.
2014. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!