Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom feldolgozni a történteket, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal három éve vagyunk együtt.

Kb. tavaly október körül megismert egy akkor kilencedikes csajt a sulinkban. nagyon jóba lettek, minden nap beszéltek. Mindenki mondta, még a barátom is, hogy nincs okom féltékenykedni de volt egy rossz megérzésem, ami beigazolódott.

A barátom folyton a csajt nézte, ha nem jöttem suliba, egyből a csajt kereste, majd váratlanul szakított velem. Össze jöttünk megint, ennek ellenére egészen februárig jóba volt a csajjal, lájkolta a képét.

Május körül megkértem, hogy mutassa meg a facebookját és nem akarta. Nagyon terelte a szót, közölte, hogy úgy érzi nem bízok benne, én meg mondtam, hogy nem érdekel mutassa meg(úgy voltam, hogy hiszek a megérzésemnek).

Belement a facebookjába, és amit találtam, sokkolt. Kb. MINDIG ő írt rá a csajra, verseket, dalokat küldött a csajnak, írta neki, hogy: "Miért nem írod nekem, hogy szeretlek?", illetve rengeteg szívet, többet, mint akkor NEKEM.

A barátomat azóta kicserélték, nagyon teper a bocsánatomért, rá se lehet ismerni, mutatja kikkel beszél, nem közeledik a csajokhoz, nagyon odafigyel rám.

Megmondtam, hogy innentől új fejezetet nyitok a kapcsolatunkban, még egy ilyen, és repül.

Tényleg kicserélték azóta, ennek ellenére nekem rengetegszer eszembe jut a csaj. ha meglátom rosszul vagyok, facebookon minden nap nézem, és azóta csúnyának érzem magam. Mivel a barátomat kicserélték, ezért akarok ennek adni még egy esélyt, de nem tudom feldolgozni a történteket.

Én 19 vagyok, a csaj 15.

Ráadásul a csaj egy könnyűvérű csaj(nem csak szerintem), mégis a barátom majdnem lecserélt rá.

Nem érzem magam nőnek, hogy egy 15 éves jobb, mint én. Sőt.

Minden nap eszembe jut a csaj, és a történtek...ez sose fog helyre állni bennem? Ráadásul a csajt rengetegszer látom, és szánalmasnak érzem magam, mit gondolhat rólam...Ott az a hülye, akinek elbírtam venni a pasiját?


2014. nov. 26. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős barátod?

Kicsit undorító de sosem fogod feldolgozni míg vele vagy.

Mindig benned lesz az érzés tudván mit tett.

De ha boldogok lesztek nem fog nagyon zavarni.

2014. nov. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 f35cd7d7 válasza:
0%
Kedves 19 éves lány, sajnálattal olvasom ezt a sok baromságot amit te ide hánytál, komolyan ilyen fa..ságokkal szennyezed ezt a felületet, miért vagy ilyen bocsi idióta hogy 19 évesen azt hiszed hogy egy 15 éves kis fruska jobb nálad????? a Pasidnak meg gratulálni tudok csak 18 és egy 14 éves, hmmmm enyhe pedó szagot érzek hmmm fincsi
2014. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha értelmes kapcsolatról van szó ami megéri a küzdelmet tapasztalatból mondom / írom hogy csak úgy tudod feldolgozni ha ezt nagyon sokszor átbeszélitek meg akkor is ha a párod idegbajt kap tőled a másik meg ha szeretitek egymást kit érdekel mit gondol a többi ??!!
2014. nov. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen kis tizenöt éves tinirinyákat, akik nem tudják, hogy hol is van pontosan a helyük, azokat meg kell rángatni, és akkor majd rájönnek. Nehogy már egy ilyen kis rongy dirigáljon neked... Kapd össze magad!
2014. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!