Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy szégyellt...

Volt már olyan, hogy szégyellted magad anyukád, apukád, testvére (i) d vagy távoli rokon miatt? Ha igen, akkor miért? És hogyan oldottad meg?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 20:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A tesóm lopott egy millát egy idős, kedves, ismerőstől.Azt hittem egy fél évig, hogy elsüllyedek.Azóta elmúlt, de persze a pénz nem lett meg.Tesómat azóta nem láttam.
2010. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Anyukám miatt sokszor. De ez van, nem tehetek róla, hogy ilyen. Elég butuska szegény stb...
2010. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Apám miatt. Sokszor volt velem akárhol úgy, hogy részeg volt.
2010. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom miatt, csomó helyen tartozott(zik) a faluban, volt amit nekünk kellett kifizetni.Tök kínos volt. Nem szeretném ha 1 kalap alá vennének vele.
2010. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
szüleim nélkül sokmident megtudok oldani,de persze ha ők ott vannak,megy a szerencsétlenkedés...ááh ebből már volt pár kínos szitu..
2010. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Apukám alkoholista volt, sokszor égtem miatta, főleg, mikor nekem kellett összeszedni, mert az utcán fetrengett (huszonéves 50 kg-os lány voltam akkor). Az egész utca kint állt a kapuban és csóválták a fejüket. Anyukám is ivott, de már abbahagyta. Vele is elég ciki volt megjelenni, mikor összeakadt a nyelve.
2010. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Apukám miatt, mert egyszerűen nem tud normálisan kommunikálni az emberekkel. Ha bármi baja van meg sem próbálja nyugodtan elintézni, rögtön követelőzik, ordít, a jogait hangoztatja... Rettenetesen szoktam szégyellni magam miatta és ahogy öregszik, egyre rosszabb lesz a helyzet.

Bár, legalább utólag néha belátja, hogy hibázott...

Mondjuk egyedüli gyerek volt, lehet ez a baj...

2010. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
igen, apám miatt, mert egy részeg disznó!
2010. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
hát én is néha.... nem a testvéreimmel nincs semmi gond, hanem inkább a szüleim. apu a néha-néhai ittas létével(ki tud készíteni mikor nem tud beszélni, vagy baromságokat cselekszik), anyu meg mikor családi összejövetel van, és akkor mindig csinál valami botrányt. leállítani meg nem lehet :D. ezek nem olyan "vészes" dolgok mint az előzőek :O. csak pislákoltam :O
2010. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

apám bejelentette 3 gyerek és 15 év házasság után, hogy bu.zi, anyósom apósom alkoholista, a sógorom szellemileg "visszamaradott, én tartom el őket.

Itt a környéken ha meghallják a nevem, vagy a páromét, már rögtön húzzák a szájukat. Mintha leprások lennénk.

Szerencsére nem élünk együtt egyikkel sem.

szóval volt, van, és lesz is miért szégyenkezni.

2010. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!