Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy szégyellt...

Volt már olyan, hogy szégyellted magad anyukád, apukád, testvére (i) d vagy távoli rokon miatt? Ha igen, akkor miért? És hogyan oldottad meg?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 20:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Te jó ég, utolsó! Ez nagyon durva! :o
2010. ápr. 21. 23:19
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Anyukám miatt igen. Nem szereti a családunkat és nem tud disztingválni, emiatt minden családi összejövetel botrányba fullad. Volt, hogy meg se hívták, de az is kínos volt, mindenki jelen volt, csak az én anyukám hiányzott... azóta már iszik is. Nem tudom megoldani a helyzetet, ahhoz, hogy kezeljék, az kéne, hogy ő maga elismerje, hogy alkoholproblémája van, de szerinte semmi baj azzal, ha kétnaponta "legurít egy kicsikét" (értsd egy üveg pálinka pl.). Részegen már az összes utcabélit meglátogatta és kipakolt mindent, pl. a szexuális életét is a szomszéd néninek. Nagyon rossz, nem tudom, mit lehetne vele kezdeni. De azért jólesett kiírni magamból végre, köszi a kérdést :)
2010. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%
Na, lassuk csak: fater+nagybacsi folyamatosan hulla reszeg, a nagyapam egy rasszista magaimado bunko, akinek mindeki zsido,cigany vagy csak paraszt amit a leheto osszes hivatalban es orvosnal hangoztat,emellet a nagyanyam egy szarkevero milliomos fukar oregasszony aki egy forintot sajnal az unokaira es a dedunokaira, az unokatetverem egy falu ribanca.Ooooo, asszem ennyi igy hirtelen.
2010. ápr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Anyai nagypapám alkoholista, így vele nem is tartom a kapcsolatot, de jobb is így. Apukámnak meg állandóan erőltetett poénjai vannak mindenki felé, ami miatt nekem ég a fejem.
2010. ápr. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

Apam miatt, mert periodikus alkoholista, 2-3 honapig egy kortyot sem iszik, aztan ha bele kezd, akkor 3 hetig ejjel-nappal reszeg.Olyankor nem szamit unnep vagy nem , vasarnap vagy nem, ugy nez ki, mint egy csoves, nem tisztalkodik, nem vesz tiszta ruhat, buzlik a piatol, raadasul mindenki elott mocskol a ferjemmel egyutt, sot neha meg anyosomekat is belekeveri, pedig ok aldott jo emberek es nagyon sokat segitenek rajtunk.

Raadasul egy hazban lakunk, en rendezem, mert edesanyam meghalt es ezert mellette maradtunk.Mindent megteszek annak erdekeben, hogy neki jo legyen, megis ezt kapom cserebe, szegyenkeznem kell miatta.Most mar lassan ott tartok, hogy nem erdekel, az se ha, halalra issza magat.

2010. ápr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
aha,a szüleim miatt.állandóan veszekednek,még a boltban is! és apám mindig ugat,első dolga ha hazajön,h ordít!
2010. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%

Nem. A család minden tagjára csak büszke lehetek, ha valaki itt néha gáz dolgokat csinált, az max. én vagyok (fiatalkori "bulizások" stb.) - de szégyent senkire nem hoztam. (Érdekes amúgy hogy magába egy válaszadó se nézett.)

Egyedül apám ilyen lett volna,amiket írtok, alkoholista disznó, de kiskoromban elváltak, azóta felém se nézett,hát ennyi jó van benne, hogy legalább szégyent se hozott rám.

2010. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem néztünk magunkba, MERT A KÉRDÉS NEM RÁNK VONATKOZOTT, hanem a CSALÁDTAGJAINKRA. Majd, ha az lesz a kérdés, hogy szégyenkeztek-e már a rokonaim MIATTAM, majd akkor magamba nézek OKÉ?
2010. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!