Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenétek párkapcsolatot...

Kezdenétek párkapcsolatot olyan férfival, aki 32 évesen még az anyjával lakik?

Figyelt kérdés

Én 21 éves vagyok és egy ilyen férfi udvarol nekem. Kedvesnek tűnik (még csak internetről ismerjük egymást), viszont elég nagy hátránynak érzem, hogy ennyire önállótlan, hogy 32 évesen is még anyukával lakik.


Én 18 éves koromtól kezdve már külön lakom, de hétvégére haza szoktam menni mindig, szóval én sem hanyagolom el a szüleimet, meg a családomat. De azt már most, 21 évesen is nehezen tudnám elképzelni, hogy még velük éljek, nem hogy 32 évesen....


Mit gondoltok erről?


2016. szept. 10. 14:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
26%
Nem, mert valószínűleg az anyaszerepet kéne átvennem a mamájától.
2016. szept. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
83%
lehet szegények, betegség, házfelújítás
2016. szept. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, neked hogy sikerült 18 évesen saját házat venned?
2016. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
46%

Alberletben is lehet lakni nem csak sajat hazban.. En meg messze nem vagyok 30 megis sikerult sajat hazat venni. (drogbaro sem vagyok) Johetnek a lepontozasok.


hogy a kerdesre is valaszoljak:

Nagyon oreg hozzad es onallotlan is, nem jo parositas.

2016. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 Varga Péte4 ***** válasza:
81%
Száz oka lehet annak, hogy együtt laknak. Ha csak kényelmi szempontok meg az önállóság hiánya miatt van így, akkor nem ajánlom elmélyíteni a kapcsolatot.
2016. szept. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon erős fenntartásaim lennének.:-) Egyfelől ott a kérdés, hogy miért nem akart még önállósodni, vajon mit várna tőled, mennyire képes leszakadni a mamáról. Másfelől viszont lehet, hogy egy nagyon jólelkű, és (bocs, fiúk) számodra könnyen irányítható srác, aki a tenyerén hordozna, a lelkét kitenné érted, ha esélyt adnál neki.

Nézd meg egyszer személyesen, szerintem gyorsan fel fogod mérni, hogy érdemes-e foglalkozni vele.

2016. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 Bok Globule ***** válasza:
84%
Én 26 évesen a szüleimmel élek, de nem jó kedvemből teszem, ettől függetlenül nem vagyok elmebeteg vagy deviáns. Önellátó vagyok és nem szorulok a szüleimre viszont anyagilag még nem lenne ideális elköltöznöm, nem vagyok egy diplomás mérnök félmilliós keresettel, ezért kénytelen vagyok megfontolni a dolgokat a zsebemben. Párom nincs, viszont, ha lenne egy komolyabb kapcsolatom, akkor bátrabban vállalkoznék egy albérletre aztán egy saját, közös laskára. Figyelj, őszintén, ha esetleg az zavar téged, hogy a srácnak nincs lakása, pénze és így ítéled meg a többit, akkor inkább ne fájdítsd a szívét. Ilyen világban élünk manapság, egyedül csóróság van, sokan nem akarják megkockáztatni, hogy belebukjanak a dolgokba anyagilag, csak azért, mert sokan éreztetik velük, hogy ez elvárt, különben furcsa és habókos az illető. Nem bántásból írtam. Viszont nem ismerem a srácot, és látod, hogy nem jelent konkrét dolgot, ha valaki a szüleivel él. Ismerd meg jobban, ha valóban érdekelődsz iránta és kedveled, aztán majd eldöntöd magadnak.
2016. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
73%
És akkor mi van, ha vele lakik ? Kötelező 18 évesen eladósodni ? Nem mindenki gazdag és nem mindenki örököl. Már nem azok az évek vannak, amikor a fiatalok tudnak venni lakást. És miért kötelező egyedül élni, ha van szerető családja ? Attól, hogy neked nem normális, sok kultúrában igen és több generációs, összetartó családi közösség van. Nem teszi ki senki a gyereket 18 évesen és nem megy a nagyi otthonba. Ez a férfi sokkal többet tud félre tenni így, hogy az édesanyjával közösen gazdálkodnak. És lehet nem bírja a magányt. Akkor minek lakjon egyedül egy külön lakásban ? Majd ha talál egy normális nőt, akkor biztos ő is külön költözik családot alapítani. De addig nem akar magányos lenni és többet fizetni feleslegesen. Nem lehet azért sem hibáztatni, hogy nem talált normáis nőt eddig. Mintha tűt keresne a szénakazalban. Elég utcán körülnézni mik vannak vagy itt milyen sok válaszoló.
2016. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
29%
Nekem sem lenne túl vonzó, hogy őszinte legyek. Hiába a sok lepontozás, teljesen meg tudom érteni. Nem csak saját házban lehet élni. Ettől függetlenül minden eset egyedi. Kizáró ok nem lenne, de teljesen helyzetfüggő. Ilyen esetben mérlegelném, hogy mennyire ad az anyja szavára, mennyire önálló a mindennapi teendőkben, dolgozik - e, miért él még vele (csak mert csak vagy esetleg saját házra gyűjt és így olcsóbb neki) stb. Ilyen anyuci pici fia nem kellene.
2016. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezz rá. Szerintem, ha elférnek, nem kucorognak egy szobában akkor nincs gáz. Most minek fizessen több tízezer forintot havonta, ha van hol laknia?! Volt párom havi több, mint fél milliót keresett, de a szüleivel lakott, hogy össze tudja gyűjteni a pénzét, hogy ne kelljen hitelt felvennie. 3-4 év alatt simán tudott venni egy házat.
2016. szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!