Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még akkor sem kezdenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még akkor sem kezdenétek olyas valakivel párkapcsolatot, aki dohányzik, hogyha egyébként minden rendben a személyiségével és tetszik is?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem ,hogy nagyon zavarna :D
2012. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kezdeni kezdenék,én is dohányoztam ezért megértem.De mindenképpen fontos,hogy leszokjon.Hagynék neki időt de ez alapkövetelmény nálam.Nem támasztok amúgy túl magas igényeket a nőkkel szemben,nem kell hetente háromszor edzésre járni és mindig csúcs formában lenni meg hasonlók.

De a cigit le kell tudnia tenni.

25F

2012. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ASOT ***** válasza:
0%

attól, hogy valaki dohányzik, attól még ugyanolyan ember mint a többi, nem hülyébb, nem szemetebb nem egy se-ggfej, és ugyanúgy tud szeretni....utálom amikor a cigisekről ilyen véleményeket mondanak....


amúgy meg mivel cigizek így no problémo a kérdéseddel kapcsolatban...:)

2012. jún. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

Mért ne kezdenék? Csak annyi lenne a feltételem,hogy ha nagyon zavarna a füst ,akkor ne mellettem szívja. Attól,hogy cigizik valaki,ugyanolyan ember mint bárki más.

Am. én is dohányzok,párom is. :)

2012. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ASOT ***** válasza:
nálunk úgy volt, hogy párom barátnőm nem dohányzott, de kompromisszumot kötöttünk h amikor együtt vagyunk, vele vagyok akkor csak ritkán gyújtok rá...így is lett mert lefoglalt....(a többi párom b.nőm cigizett)
2012. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Én nem. Nincsenek előítéleteim a cigisekkel szemben, de nekem ez egy olyan tényező, amitől rögtön felejtős egy ember, akármennyire is tetszik. Se a családomban, se a baráti körömben nem dohányzik senki. 21L
2012. jún. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Az ő tüdeje, nem az enyém. Ha ettől még bejön, és hajlandó kompromisszumokra (gyakoribb fogmosás, mellettem ne gyújtson rá stb.) akkor miért ne kezdenék vele?


24/N

2012. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ASOT ***** válasza:
0%

15:19!

igen ez nem is baj ez így teljesen elfogadható a részedről. Csak tudod sokan lenézik a cigiseket hasonlítják egy kocsmai selejthez sokan. Holott attól még ugyanolyan ember.


15:23!

Hurrá még 1 értelmes lány! :) Nahát nálunk is kb ez volt amiket leírtál....kompromisszumok :)

2012. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%

ASOT:


Én egyáltalán nem nézek le senkit emiatt. De nálam ez sajnos kizáró tényező. Dohánymentes közegben nőttem fel és élek, és továbbra is ezt szeretném.

2012. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ASOT ***** válasza:

igen ezért is mondtam neked, azt h ez a normális eset amit te is teszel és ahogyan te is gondolod!

Hogy nem elítéled mármint emberileg hanem nem kezdesz olyannal :)

2012. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!