Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti kezdenétek párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti kezdenétek párkapcsolatot egy olyan 23 éves növel, aki még csak nem is csókolózott?

Figyelt kérdés
Tehát abszolút semmilyen kapcsolata nem volt még egyetlen férfival sem. Szépnek mondják és szexinek. Csak valamiért így alakult az élete. Ez a személy egyébként én vagyok. Zakkant sem vagyok, sőt nagyon válogatós sem. Csak kamaszként sem nagyon jártam bulizni, sem semerre. Így úgymond mindenből kimaradtam, de tényleg mindenből. Főleg, hogy manapság a 14 évesek is vígan csókolóznak, meg talán még fiatalabbak is. Én meg csak filmekben láttam és csak elképzelni tudom, hogy vajon milyen is lehet. Ezek a dolgok pedig elhihetitek, hogy még nagyobb gátlásosságot kelt bennem ha férfiakról van szó. Szóval talán még nem késő apácának vonulnom, mert így esélyem sincsen.

2015. júl. 13. 20:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez csak egy tény, nem hátrány.
2015. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

De hülye gondolkodás ez. :D

Nem azon múlik a kapcsolat, hogy volt e előtte. :D

2015. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Én ugyanolyan vagyok mint te csak fiúba, úgy hogy igen :D
2015. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Bele lehet tanulni,senki se tanulja meg az anyja hasában.

Inkább ilyen csaj legyen,mint a város szukája.

Ha már választani kell

2015. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
kezdenék
2015. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Persze, előttem már le is írták, sokkal jobb egy ilyen lány, mint egy olyan akin a város végigment. ;)
2015. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Ha megegyeznek a szexuális fantáziáink, akkor természetesen nem akadály.
2015. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 LazyJones ***** válasza:
93%
Tőlem akár 52 évesen is lehet szűz és tapasztalatlan, ha az érzések, a kémia, és a gondolkodás is helyén van. Sosem számított az, hogy mennyire tapasztalt az ágyban, vagy hogy mennyi idős!
2015. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
95%
Van aki szeretné kiélni magát, de nem feltétlenül jó az. Akár érzelmi roncs is lehet az ilyenből később. Még fiatal vagy szóval ne kínozd magad ezzel a dologgal. És ez egyáltalán nem hátrány. 21/F
2015. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Se nőknél, se férfiaknál nincsenek külső jegyei a tapasztalatlanságnak és az sem törvényszerű, hogy az első alkalom béna legyen. Sőt. Sokszor a berögzött szokások (akár csókban, akár szexben) még rosszabbul is eltudnak sülni elsőre (meg sokadjára), mint a kezdők igazodó viselkedése.
2015. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!