Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk kezdenétek párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk kezdenétek párkapcsolatot egy olyan lánnyal, aki nem szeret csókolózni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 18:34
 1/10 anonim válasza:
77%

Hány éves vagy?

Egyébként meg a párkapcsolat nem csak a csókolózásról szól, szóval ha normális a pasi is meg a lány akkor természetesen..:)

2012. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy tetszik a lány és ismerkedés közben derül ki ez a kis dolog.

Nos ebben az esetben szerint ettől még működő képes tud lenni a párkapcsolat.

2012. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
IGEN! Mert én sem szeretek csókolózni.
2012. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
elhajtanám mint a sánta lovat :D 19/f Alap hogy csókolózzunk.
2012. szept. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mivel nem ez az első kérdésem, ezért kezdenék.

A csók is olyan, hogy kettőn múlik. Volt olyan párom, akivel én sem szerettem csókolózni. Azt hittem, hogy engem nem érdekel ez a dolog.

2012. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, sőt, szerintem a csók csak egy túllihegett dolog. Tele vannak vele a filmek, és azt még nézhetik 18 alatt is, de valójában nem a szeretet kifejezése, hanem a szexé.

A szeretet kifejezése a figyelem, az ölelés, ehhez hasonló dolgok.

2012. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Kurv@kkal nem szokás csókolózni.
2012. szept. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 vakondka ***** válasza:
Mindenki szeret csókolózni, csak még nem talált olyan párt aki megmutassa neki, hogy ez nagyon jó is lehet ;)
2013. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a csók egészségre gyakorolt hatása: Elsősorban stresszcsökkentő hatással rendelkezik. Egy kontroll vizsgálat eredménye azt mutatta, hogy a csókolózás gyakoriságának növelése a házas és együtt élő pároknál egyaránt érezhető stresszcsökkenést, az együttélési elégedettség növekedését és koleszterinszint-csökkenést okozott. szóval alap a csókolózás ;-) aki nem szereti ezt az prüdebb még a szexualitásnál is.
2016. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ez előzőt folytatva mivel van aki prüd a szex tekintetében is dehogy a csókolózást ne szeresse ez számomra teljesen új pedig 25 vagyok :O
2016. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!