Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány másod-unokatestvér gimis...

Lány másod-unokatestvér gimis ballagására mennyi összegű ajándékpénzt illik adni, vagy az ajándék milyen összegű legyen?

Figyelt kérdés
Már családos vagyok...
2010. ápr. 22. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

én most ballagok,és és min szeretnék olyan 5e-t de nekem nincs másod uncsi tesom, csak elsö akitöl kapok,meg nagy szülök. sztem olyan 3-5 attol függ milyen a te és az ö anyagi helyzete. rem segitettem:P

2010. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pééénzt? Miért kéne adni? Nem illem kérdése ez. Adjál valami kisebb ajándékot, amit tudsz adni, és szívből jön. Ráadásul nem is túl közeli rokon.
2010. ápr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos bennem van a hiba, de én nem szerettem volna pénzt és ebből kifolyólag nem is vártam.


A kérdésre válaszolva MAX 5k, de mint másod-unokatestvér, szerintem egy csokor virág is megteszi. Anyja, apja, nagyszülők, keresztszülők majd ellátják lóvéval.

2010. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
szerintem ne ajándékpénzt adj, hanem igazit
2010. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én egyébként 10 ezerre gondoltam, de igen megerőltető lenne most kiszorítani a családi kasszából ezt az összeget így hónap végén...

Az utolsó választ nem igazán értem... hogyan lehet még másképpen értelmezni az ajándékpénz szót...? Én csak egyféle képpen tudom, vagyis valódi készpénzt szeretnék adni. Nyílván te a játékpénzre gondoltál... csak nem képzeled, hogy valaki játékpénzt adna...?

2010. ápr. 22. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!