Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted működhet a kapcsolatom?

Szerinted működhet a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Megismertem egy amerikai férfit, akivel egymásba szerettünk. A baj az, hogy angolt sohasem tanultam így fordítással kommunikálunk. A párom sokszor meglátogat és szeretne komolyabban tervezni. Viszont én nem tudom, hogy fogjuk megérteni egymást? Már kicsit megy az angol de a jótól messze van. Ráadásul vannak érzések amiket magyarul jobban eltudnék mondani. Szerintetek működhet ez a kapcsolat ha szeretjük egymást? 30/N
2016. szept. 12. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
A kapcsolat működhet, csak kommunikálni nem fogtok tudni... Járj nyelvtanárhoz! Ő magyarul nem tanulna meg véletlen?
2016. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A magyart nagyon nehéz megtanulni. Szerintem többre jutottam eddig az angollal, mint ő a magyarral.
2016. szept. 12. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Eselytelen, amig nem tudtok beszelgetni egymassal. Nekem is kulfoldi a parom, angolul folyekonyan tudunk kommunikalni, meg meg plusz egy nyelv ha valami epp azon jut eszunkbe, de igy is nehez neha. A te esetedben pedig jelenleg lehetetlen. Mikor meglatogat hogyan beszelgettek? Hogyan tudtal beleszeretni valakibe, akit igazabol nem is ismerhetsz? Nekem ez kicsit erdekes.
2016. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy hogy pl. Telón forditottunk kicsit fárasztó volt amúgy. Vagy ha ír a neten is fordítjuk. Nem tudom ilyet még nem éreztem megláttam és beleszerettem, ő is belém. Ezért küzdünk a nyelvi akadályokkal. Sajnos angolt nem tanultam az iskolában, pedig milyen jó lett volna. Most meg akapról kezdtem bele.
2016. szept. 12. 21:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán hiszek én ebben. :D

Alapból fordítgatni rengeteg idő, sokszor nem is értelmes ha google translate, vagyis akkor 90%-ban egyszerű témákról kellett beszélnetek, és alapból elkellett volna haljon a beszélgetésnek, mert szóban akkor nem tudsz vele kommunikálni.

2016. szept. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem sablontémákról beszéltünk, nem tudom mennyi idő lesz amíg megtanulom a nyelvet. Szorgalmas vagyok könnyen tanulok reménykedem, hogy nemsokára simán megértjük egymást.
2016. szept. 12. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, márpedig, mert nem tudtok beszélgetni. A kommunikáció pedig MINDENNÉL fontosabb. Hogy mondod el, ha bajod van vele, magatokkal, valamilyen helyzettel, vagy jó lenne ezen-azon változtatni, stb.


Szép a szerelem, de ez így zátonyra fog futni.

2016. szept. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezt max. azert tudod komolyan elhinni, amit leirsz mert nem beszelsz angolul.
2016. szept. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!