Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet úgy a kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet úgy a kapcsolatom hogy a lány akibe szerelmes vagyok nem szerelmes belém. Csak szeret. Ezt mondta is és érezteti is. Talán az utolsó vagyok a fontossági sorrendben. Működhet vagy elhagyjam? ő nem akar elhagyni.

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, te boldog vagy-e így.
2012. máj. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát...lehet idővel beléd szeret ehez lehet vkinek 1hét vkinek 1hónap kell.

De ha számára te vagy az utolsó akkor nem tudom :S

Szar érzés lesz egy idő után hogy neked ő az 1. neki pedig te vagy az utolsó

16/L

2012. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 -=Koldus=- ***** válasza:
Ha nem is szerelmes beléd akkor Ő miért nem hagy el?
2012. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keress magadnak egy barátnőt,mert előbb utóbb begolyózol..
2012. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egyátalán nem vagyok boldog. de ha már kétszer elhagytam és visszajött.. ő nem az a szerelmes típus. de ez változhat ?
2012. máj. 14. 19:17
 6/8 anonim ***** válasza:
változhat,de lehet mire belédzúg,addigra te kiszeretsz belőle!
2012. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2012. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

NEM! Határozottan NeM fog működni, mindketten jobban tennétek, ha hagynátok egymásnak a lehetőséget hogy valakivel boldogok legyetek. Neked olyat aki viszont szeret, neki pedig olyat, akit tud szeretni.

Mélyülhet a szeretete irántad, de nem lesz beléd Úgy szerelmes soha, ahogy kéne. És egyszer majd jön valaki, aki mellett majd érezni fogja. Sehogy se jó hidd el, és minél tovább húzzátok a szakítást annál rosszabb és fájdalmasabb lesz. Ez nem egy igazi Társ-kapcsolat, ez csak egy kényszerhelyzet, vagy nem tudom hogy mondjam.

Tudom hogy nehéz. De adjatok egymásnak esélyt. Maradjatok barátok. Így csak szenvedtek, ha ő még nem, hát majd fog. Nagyon.

2012. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!