Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szégyelli, hogy nem...

Más is szégyelli, hogy nem gazdag hanem csak max. átlagos, nincs jó kocsijuk és hasonló?

Figyelt kérdés
Főleg fiatalokra gondolok. Engem nagyon zavar , hogy vannak akik ilyen olyan szép házban laknak mi meg mondjuk csak egy átlag családi házba nem mondom hogy ossz körülmények közt élnék. Meg az autónk se túl jó és minden korombeli ismerősömnek jobb van. Ne akarom, hogy lenézzen bárki is mert manapság annyira a pénz dominál. Mit gondoltok erről?
2010. ápr. 22. 21:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
61%
menj dolgozni, aztán lesz pénzed, örülj, hogy eltartanak a szüleid jó körülmények közt
2010. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
42%
Figyelj én 18 éves vagyok kertes házban lakok 240nm-be a szüleimmel meg a tesommal.már 1 éve egy 10 éves corsával járok ha szeretném lehetne jobb kocsim de leszarom városba szaladgálni ide oda joaz.(mindeninek külön kocsi a családba-enyém a legszarabb)
2010. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
63%

Hát nálunk már inkább úgy van, h inkább én szégyellem magam, azért mert nekünk jobban megy.

Állandóan azt hallom, h milyen gazdag vagyok, milyen jól megy nekem, meg stb... meg h ők másmilyenek. 1xűen sz.r h ck arra gondolnak, h vkinek jól megy, arra pedig nem, h azért meg is kell dolgozni, na nem mintha annyira gazdagok lennénk mint ahogy mondják.

Nem tudom, te hol laksz, de én nem egy kis faluban, hanem egy egész nagy városban, és itt így van :)

2010. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
80%

ebbe nincs semmi szégyellni valo..:D

mi se vunk gazdagok..kocsi?..minek az?xD..van lábam el tok menni ahova akarok..:D

13 écig nem volt befejezve a ház apám miatt..

most tudtuk azt is rendbe rakni..szal mondom e nem szégyen..:D

nem lehet mindenki gazdag..:/

meg amit tudni kell egy szegényebb ember legalább tudja mi az az élet..és amé meg küzd pl.telefon itt fiatalokról van szó.. azért büszke mert ö érte el és nem a családja.. vette meg neki..:D

jobban tudja értékelni az életet..

és nem kapzsi mint a gazdag ember..:D

2010. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
80%

tudom miről beszélsz.

én is ugyanebben a helyzetben vagyok.

amikor reggel autóval visznek,mindig azt nézem,hogy ne lássa meg senki,hogy én most jövök...volt már olyan is,hogy mondtam apumnak,tegyen ki arrébb,ne pont ott...szerintem tudta miért...

meg egyik barátnőmék most költöztek nagy házba,medence...+szülei nem sűrűn vannak otthon,ezért sokan odajárnak hozzá.én is hívnák magamhoz,de mindig szégyellem,hogy nálunk nincs olyan modern cucc,meg felújítva meg ilyenek.pl a kert is televan mindenféle növénnyel,gazzal is,meg apám mind gyűjtögeti az ilyen sz_r vasakat,h "azok még jók lesznek valamikor"jaaaaj

nagyon zavaróóó...már várom amikor felújjítják a házat, de új autó nemhiszem ha lesz...esetleg majd később.

2010. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
75%
évig nem jól írtam..
2010. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
73%
Én a törvényhozást, a politikát szégyellem, mert megengedi, hogy lopjanak, hogy kiárusíthatták/kiárusíthatják az állami vagyont. A politikusokat szégyellem, akik miatt sok ember elszegényedik vagy elszegényedett és máról holnapra él.
2010. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
88%

bizony én is zavarban vagyok néha emiatt, pedig én már idősebb vagyok.

és én ráadásul sosem éltem ilyen jó körülmények között, hogy családi ház meg hasonlók.

az én szememben ez már jómódnak számít, ha valaki fenn tud tartani egy kertes házat plusz autót is.


de ettől függetlenül megértelek, hiszen minden viszonylagos.

2010. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs kocsim, se régi se új, egy 50 nm-es panelben lakok a családommal, a ruhákat turiban veszük és egyáltalán nem szégyelem magam.

Ha valakinek az a legnagyobb baja hogy átlagos családi házban lakik vagy hogy nem porsche van a segge allatt az egy fas', ha nem akarsz az anyagias világgal foglalkozni ne légy anyagis. Ne fogglalkoz másokkal.

2010. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
54%

a mai világban inkább azt kell szégyellni, ha valakinek van pénze. nekem mosz szerencsére jobban megy, de rengeteget tanultam, dolgoztam érte. mégis, ha szóba jön ez a téma, mindig úgy kell érezzem magam, mintha loptam volna. a titkárnő a munkahelyemen rákérdez, mennyi volt a cipőm, nem merem megmondani az árát. most babát várok, hát már az is gának számított, hogy én mindenből újat vettem (sterilizáló, babakocsi, stb). egy csomó ismerősöm húzogatta a száját, hogy miért nem jó nekem a teszveszes, meg a vaterás. pedig tényleg nem vagyok milliomos, csak hosszú évek munkája után végre joban megy kicsit (de ki tudja, meddig...)

szóval ne szégyelld magad, mert egyáltalán nem gáz, csak ne azzal foglalkozz, hogy másoknak mijük van, és mennyi volt (mint nálunk a titkárnő), hanem tegyél meg mindent, amit csak tudsz, hogy meglegyen mindened. Ha meg úgy érzed, hogy neked elég, ami van, akkor ne foglalkozz másokkal, és ne érdekeljen senki véleménye.

2010. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!