Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya nem normális. Üvöltözik...

Anya nem normális. Üvöltözik állandóan?

Figyelt kérdés

Leírom az előzményeket. Légyszi olvassátok el.

Idén elmentem egyetemre /főiskola/ igazságügyi igazgatásra.

Anyának vna egy férje akivel nagyon rossz a kapcsolta és így egyedül nevelt igazából. Mert a férje nem segített anyagilag.

Év elején úgy gondoltam hogy tovább akarok tanulni, ezért érettségi után jelentkeztem igazságügyi igazgatásira aminek anya nem örült. Azt mondja hogy nem akarja már hogy itthon lakjak meg "élősködő vagy mint a mocskos apád..ott rohadjon el ahol van" stb stb..

Meg hogy jobb lenne ha egyetem helyett munkát keresnék mert ő egyedül nem bír eltartani.

Felvettem ezért a diákhitel 1-et és 2-t is és mellette októbertől dolgozni szeretnék csak most még annyira új minden. Nagyon nagy kavarodás van bennem, még nagyon szokok mindent és azt sem tudom hol áll a fejem. Ezért még nem akartam szeptemberben munkát vállalni, bár közvetítőhöz már elmentem.

Anya üvölt velem hogy menjek dolgozni mert hajléktalan leszek, eladósodok, kukázni fogok, hozzá nem jöhetek.

Átakarok menni jogra jövőre mert azzal azért több mindent tudnék kezdeni, meg szeretnék nagyon jó átlagot is.

De már gyűlölök hazajárni és azon gondolkodtam hogy lehet jobb lenne ha tényleg itt hagynám a sulit és dolgoznék?

Szerintetek? Annyira rossz. Sehol nem érzem már otthon magam. Másik városban azért nem mert ott még új minden, itthon meg már úgy érzem nem tartozok ide. Nem akarja senki hogy itt legyek a lakásban. Akárhányszor hazajövök csak ezt hallgatom, az üvöltést..nekem erre nincs szükségem. Mit csináljak?


20/l


2016. szept. 22. 15:27
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
65%

Már elég sok történetet olvastam, és kezdem azt hinni, hogy sokan azért vállalnak gyereket, mert a társadalom ezt várja el...gusztustalan ez a sok hozzászóló, állandóan ez a szöveg: költözz el, élősködő vagy...


20 éves ez a lány! Iránymutatás kellene neki, tanács, hogy mit csináljon, nem egy idegbeteg anya és rosszindulatú mocskolódás!


Ne hagyd abba a sulit, tanulj, dolgozz mellette, aztán ha anyád majd segítségre szorul, talán elgondolkozik, hogyan viselkedett...

2016. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
54%
20 évesen már normális munkaviszonyom volt és csak később mentem főiskolára, amikor már belefért! Amit ez itt előad, az a nyávogós pofátlanság netovábbja.
2016. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
57%

Iskolapéldája mindez annak hogy nem 42 évesen kell szülni és 62 évesen bajlodni egy 20 éves egyetemistával.

Kedves Kérdező, a 40 éves testvéred nem tud segíteni?

2016. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
75%
Akik ennyire védik a kérdezőt: Csak az ő szemszögét ismerjük, nem tudhatjuk miért akadt ki az anyukája. Lehet előtte húszmilliószor elmondta szépen, hogy nekik ez most nem fér bele, esetleg ajánlott más, értelmesebb lehetőséget,de a lány csak makacskodott, hisztizett, és ment a saját feje után, a szülői iránymutatás ellenére is. Nem lehet tudni, meg kéne hallgatni a másik felet is, hogy teljes képet kaphassunk.
2016. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

"Ja, hát akkor pihenkéljen a húszéves gyermek még 7-8 évig nyugodtan, gyűjtögesse az erejét a szárnybontogatashoz"


jajj de kis frusztrált irigy ember vagy te. Gondolom téged 18 évesen kivágtak otthonról, és most mindenkinek ezt kívánod mert ne hogy már.

Anyuka meg szólhatott volna előre, hogy mit akar nem akkor üvölteni a saját gyerekével mikor már kiválasztotta az egyetemi szakot. Ember módjára kommunikálni esetleg?? Nem is értem minek vállal gyereket az olyan aki 18 évesen utcára teszi a saját gyerekét. Csak mert jogilag felnőtt.

2016. szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!