Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes 29 évesen így élnem?

Érdemes 29 évesen így élnem?

Figyelt kérdés
Van egy párom 3 éve. Szeretem, imádom, de borzasztóan megromlott a kapcsolatunk. Terveztünk mindent, gyereket, házasságot, mindent. Úgy hozta az élet, hogy muszály házat vennünk. Azóta áll a bál, nem tudunk megegyezni sem a házat illetően, sem anyagilag, ez pedig engem kezd kikészíteni. Nem tudok enni, aludni, minden reggel sírva ébredek mert úgy érzem darabokra hullik az életem. Elég heves természetű vagyok, hajlamos vagyok a hisztire, tudom magamról. Ha megalkudok abba amit ő mondd, félek hogy onnan vége és alárendelt leszek. Mit tegyek?
2016. szept. 24. 17:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Ülj le beszélj vele, hogy hogyan tovább. Ha tényleg a párod, akkor megtudjátok ezeket beszélni. Ha nem tudjátok, akkor nincs is miről...
2016. szept. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

ne viccelj, ez nem boxmeccs. "megalkudok abba " Talán meg tudtok egyezni, ne éld meg úgy, hogy megalkudsz, nem leszel alárendelt, ha logikus, amit javasol és engedsz.

Ez a ház, lakás,otthon nagyon-nagyon nehéz kérdés - rengeteg kapcsolat fut miatta zátonyra és főleg a telhetetlenség miatt! Hány palotában zokogták már ezt el, nem is hiszed!


- építkezés = mire kész a palota, szétesik a család.

Rengeteg ilyen van.


Fontos: ne legyen erőn felüli, nem szabad eladósodni. Egy kedves szerény kis ház,v lakás és béke, nyugalom - ennél több ezen a téren nem lehet!

2016. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem kellene palota, hitelre sincs szükségünk hála az égnek. Mégsem tudunk megegyezni. Egy jó tanácsot mondtam neki, segíteni akartam rajtunk, de ő azt hiszi ki akarom forgatni.
2016. szept. 24. 18:11
 4/15 anonim ***** válasza:
konkrétabban?
2016. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Mostmár áruld el a részleteket,mert így mindenki csak az őszinte kommunikációt tudja javasolni.
2016. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Leírtam. Nem akarok kitérni a részletekre. Ez a lényeg. Házvásárlás előtt állunk és azóta folyton veszekedünk.
2016. szept. 24. 18:15
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem meg fejezd be a hisztit és nézz magadba. Mi a problémád? Az, hogy van egy normális, szerető párod, aki el akar venni feleségül, aki azt akarja, hogy te legyél a gyerekei anyja? Tudod, hány embernek nem adatik ez meg?

Üljetek le, beszéljétek meg, hiszti, picsogás meg üvöltözésmentesen, hogy kinek mik a tervei. Ki mennyit tud/akar beleinvesztálni, hol akartok házat venni.

Azért nehogymár azért legyél kiakadva, mert házat KELL venni, cseszd meg... Más meg azon parázik, hogy az albérletet nem fogja tudni kifizetni és vajon mikor töri rá a NAV az ajtót... Nőj fel.

2016. szept. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

ember! hát van akinek senkije, semmije nincs! és nevet! nem lehet különben kibírni a létezést!

hagyd a fenébe az ötleted!

Szereted a verseket - nézd ez milyen szép:


"Semmim se volt s nem is lesz immár sosem nekem,

merengj el hát egy percre e gazdag életen;

szivemben nincs harag már, bosszú nem érdekel,"


[link]

2016. szept. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Akkor ennyi.Menjetek külön utakra,mert utána nehéz osztozkodni.Ki maradjon a házban,ki fizesse ki a másikat?,stb...Örülj,hogy ez most jött elő,nem évek múlva,egy rakat gyerek után.Fiatal vagy,találsz mást.
2016. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

"Nem akarok kitérni a részletekre"


Pedig kene, mert igy nem tudjuk megmondani mit csinalj.

2016. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!