Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korban érdemes...

Hány éves korban érdemes elkezdeni zongorázni? 14 évesen már késő? .

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 21:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Én most fogok elkezdeni énektanárhoz járni, 16 évesen... valamihez : ) nem késő!! Sose késő... maximum mások szerint :D
2011. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hobbi szinten bármikor elkezdheted. Hivatásos klasszikus zongorista már nem lesz belőled, de annyira még meg tudod tanulni, hogy a saját szórakoztatásodra, esetleg könnyűzenei együttesekben elzongorázgass.
2011. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hobbi szinten szeretném :)
2011. máj. 29. 21:52
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő elkezdeni valamit, amihez kedved van :) Hobbit meg pláne nem. Hajrá!
2011. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

soha nincs késő :D én ősztől szeretnék zongorázni tanulni (barátom fél évre külföldre megy, kell valami hobbi :), és nem érzem későnek. bár én nem nagyszínpadra készülök 23millió ember elé. ha híres zongoraművésznek készülsz, akkor nagy tehetség kell, mert a hallásodnak, az ujjaid állásának már korábban kellett volna kialakulnia. ha csak úgy hobbiból, akkor meg teljesen mindegy :)


sok sikert !

17/L

2011. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem késő, azt mondják, mar zongoramuvezs nem lehet abbol, aki ilyenkor kezdi, de en ebben sem vagyok biztos. Ugyanis altalanosban csak 4 evet vegeztem, és 19 evesen mentem vissza a zeneiskolaba, hogy befejezzem a zenei elemit, es az elso vagy masodik alkalommal megkerdezte a tanarom, hogy akarok-e felvetelizni a Zeneakadémiára, mert akkor ugy készít fel...

(35/L)

2011. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Tényleg soha sincs késő, és 14 évesen meg aztán pláne!:) Ha hobbiként gondolod, egyáltalán nem vagy hátrányban, de ha komolyabban szeretnél vele később foglalkozni, az sem lehetetlen! Adottság és gyakorlás kérdése.. Pár év alatt elég profi szinten meg tud tanulni az ember egy hangszeren játszani, nekem is vannak olyan néhány éve zenélő ismerőseim, akik jobbak az évtizede ugyanazt művelő társaiktól..
2011. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ezt tudom válaszolni!!!:)

(Figyeld a refrént;-)

http://www.youtube.com/watch?v=gvkPaFBVN2c

2011. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem késő, pláne ha hobbi szinten akarod megtanulni. Persze vannak előnyei annak, ha valaki korán kezd el zenélni, de aki tehetséges, az be tudja hozni, hobbi szinten meg bármikor el lehet kezdeni.
2011. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%

Ha ez megnyugtat, én 25 évesen kezdtem. :)

Szuper hobbi, de kell hozzá türelem. Főleg a szomszédok részéről... :)))

2011. máj. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!