Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért felejtkezett el a...

Vajon miért felejtkezett el a családom a születésnapromról?

Figyelt kérdés

Tegnap lettem 15 éves,és a családomból senki még csak annyit sem mondott,hogy boldog születésnapot!

Nagyon rosszul esik,én soha nem csináltam ilyet velük!


2016. szept. 24. 18:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Egyébként lehetetlen, hogy egyszerre felejti el mindenki.
2016. szept. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot! :))


Szerintem ez bunkóság volt a családtól, vagy csak úgy gondolják, hogy elég nagy vagy, nem kell neked szülinapi buli (ami buta felfogás, mert hiába nem vagy kisgyerek, akkor is szülinapod van). Esetleg rákérdezhetsz, hogy nem felejtettetek el valamit. Akkor talán észreveszik magukat.

2016. szept. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Egyébként hülye kérdés, de egyikőtök sem Facebookol a családból? Az is kiírja a szülinapot, szóval tuti nem elfelejtés, ha használtok ilyen közösségi oldalt.
2016. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Ebédnél megemlítettem a dolgot,kicsit olyan cinikus hangon mondták,hogy jajj,ők milyen feledékenyek,boldog születésnapot puszi-puszi,aztán meg folytatták tovább a cseverészést az xy családról.

Azért a sírás kerülgettet:(

2016. szept. 25. 16:05
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz akkor jó nagy bunkók.
2016. szept. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb akkor neked sem kell készülni az ő szülinapjukra? Nagyon sajnálom a történteket.
2016. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
:-( En 35 vagyok, de nekem is rosszul esne :-(
2016. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!