Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha még egyszer születnék, nem...

Ha még egyszer születnék, nem mennék férjhez, nem lennének gyerekeim-unokáim, mert én mindig csak addig kellettem, amíg adni tudtam, bár soha meg sem születtem volna?

Figyelt kérdés
Nincstelen lettem, most már nem ismer senki, de így van ez jól.
2016. szept. 25. 08:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Értem.
2016. szept. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Nézd a jó oldalát: nem korlátoz senki és semmi, szabadon élheted az életed, nem kell megfelelni senkinek, nem kell alkalmazkodni.

Hány évesen lettél ilyen depis?

2016. szept. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Sajnalom

A multat sose band

Mindig van ujrakezdes es uj remeny

Onsajnalatot dugd el es kezdj el elni soha nem keso

2016. szept. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
59 éves vagyok
2016. szept. 25. 09:25
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Es 59 vagy 90 elni mindig lehet

Mirol kestel le szerinted ?

2016. szept. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

És miért fordultál így be? Nekem nincs se feleségem, se gyerekem, se unokám, de örülnék ha lenne. Én alkalmazkodtam ezekhez az életkörülményekhez, igyekszem jól érezni magam a bőrömben, vannak hobbijaim, de ház körüli munkákkal is lefoglalom magam, így nem az önsajnálattal foglalkozom.

Próbáld meglátni a lehetőségeidet, próbálj pozitívan hozzáállni az élethez.

Lehet, hogy hormonális eredetű ez a lehangoltság, úgyhogy orvoshoz sem ártana elmenned.

2016. szept. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjts össze pénzt egy kis nyaralásra. Egyedül menj rokonok nélkül (esetleg utazási iroda). Az segíthet..
2016. szept. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én megértelek kérdező. ""anyámnak"" csak akkor vagyok gyereke, adok neki pénzt meg ugrálok(csináld azt csináld ezt neki. De amióta nem adok pénzt nem ugrálok neki.Nem létező ember vagyok neki.
2016. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mostantól foglalkozz magaddal és ne azzal, hogy nekik mit tudsz adni.
2016. szept. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bővebben is kipanaszkodhatnád magad. Ennyi infó alapján nehéz igazat adni bárkinek is. Lehet, hogy a családod volt ritka p*raszt, de azt is el tudom képzelni, hogy a kapuzárási pánik miatt mártírkodsz. Gondolom kirepültek a gyerekek, élik az életüket, ti elváltatok a férjeddel, magányos vagy, és a frusztráltságod miatt muszáj valakit hibáztatnod. Talán azért nem keres senki, mert energiavámpír lettél.
2016. szept. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!