Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a bolond család?

Mi ez a bolond család?

Figyelt kérdés
A családomról: anyám egy végtelenül buta ember, nem bántani szeretném, de az. Képtelen megtanulni még a legegyszerűbb dolgokat is, pl. fél éve vettünk egy törlőpapír tartót, és nem tudja rárakni a papírt azóta se. Bátyám 25 éves, és évente 3-4 hónapig van munkája, mert megunja, nincs semmi életcélja. Én még tanulok, idén végzek a középiskolával, mindent megteszek ami telik tőlem, de apám mindig velem ordibál, meg sérteget, általában "leugatom" én is, hogy mégis mi baja velem, amikor én semmi rosszat nem teszek, olyankor bedurcizik és hozzám se szól XD Mi ez a bolond család emberek??? Hogy létezik ilyen a világban? Mit tudok tenni, amikor még iskolába járok?

2016. szept. 25. 12:36
 1/3 anonim válasza:
100%

Haha :)

Te még a szerencsés kategóriába tartozol.

Hát hogy mit lehet tenni...

Próbáld szeretni őket magukért, külső szemmel nézni a "hobortjaikat" és mosolyogni rajtuk.

Ne vedd magadra ha beledkotnek, ha intelligensebbnek érzed magad (nem kötekedes keppen) akkor kezeld is úgy a dolgot, nevess életed filmjén és várd az időt amikor megmutathatod hogy Te mire viszed :)

Tudnék mesélni rosszabbat, szinte hálás lennék ha az én családom csak ennyire lenne őrült :)

L/22

2016. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Első vagyok. Szívesen mesélek ha gondolod, hátha kicsit könnyebb lesz :D ;D
2016. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit tudsz tenni?


Tanulsz, s megpróbálsz magadnak olyan célokat kitűzni, amiket el is tudsz érni, meg is tudsz valósítani. Mindezek mellett célszerű megnézni, hogy a mai világban a munkaerőpiacon mire van elsősorban igény, s ezek közül melyik az, amelyik neked megfelelő lenne ahhoz, hogy abban elhelyezkedve, ha nem is luxust, de egy szerény életkörülményt megtudj magadnak teremteni, melynek köszönhetően saját lábra tudsz majd állni.


A fentiek önmagukban még nem elegendőek, mert bizony nagyon sok tényező befolyásolja, hogy mennyire leszel sikeres az életben, s bizony a fentiekhez kell még egy nagy adag szerencse is, hogy jókor legyél jó helyen, vagy éppen jó emberrel legyél jóban többek között.

2016. szept. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!