Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek depressziós vagyok...

Mit tegyek depressziós vagyok és öngyilkos hajlamaim vannak és az anyu nem vesz komolyen szerinte bolond vagyok? 17/l

Figyelt kérdés

Depresszióról tud azt hiszi bolond vagyok mert ,amikor elmondtam ezeket elkezdtem bőgni neki meg veszekedtünk ezen aztán meg igérte ,hogy elvisz orvoshoz ,de nem vitt :/

Sőt öngyilkos hajlamaim vannak (erről nem szóltam neki és nem is fogok) mit tegyek?



2014. okt. 5. 01:50
 1/9 anonim válasza:
100%
Nekem amikor nagyon rossz passzban voltam az segített, hogy lett egy kiskutyám, nagyon letudja kötni az embert, plussz csomó szeretet ad, és fontosnak érzi magát az ember mert van valaki aki igényli a törődését, ha szereted az állatokat és van rá lehetőség és a család is tud segiteni a kutyus tartásban akkor alapos mérlegelés után érdemes beszerezni egy cuki kis szőrgombócot :)
2014. okt. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ja és ha gondolod írj nekem priviben, ha vkivel szertnéd megbeszélni a dolgaid szívesen meghallgatlak, esetleg ha tudok adok tanácsot is, bár nem vagyok orvos vagy ilyesmi.
2014. okt. 5. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Ha valakinek kevés a teendője és nem az elébe tett feladatok megoldásán gondolkozik, hanem nagy jódolgában csak saját magával van elfoglalva, akkor ez elő szokott fordulni.
2014. okt. 5. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam én is, nekem vannak állataim, de sajnos nekem nem segítettek, mert annyira rossz állapotban voltam hogy másnak kellett foglalkoznia velük. Szóval én nem javasolnám neked. Szerintem próbáld meg anyukádat rávenni, hogy hallgasson meg, te pedig próbáld meg elmagyarázni neki, hogy mitől alakult ki nálad ez a dolog, próbáld meg megértetni vele hogy mekkora fájdalmat érzel.
2014. okt. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát, egyetértek anyuddal. Nyilván nem normális ember gondolkodik ilyenen, hanem az, akinek valami problémája van. Én is dühös lennék: ezek szerint nincs elég dolgod, ha ennyire sok időd van sajnálni magadat.
2014. okt. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen akik segítenni akarnek :) Van állatom törődöm velük meg minden ,de nem nagyon lesz jobb tőlük.Semmi sem vidít fel :S

Utolsó te meg nyilvánvalóan egy f*.sz vagy ,aki nem halott a depresszióról-.-

1.Anyu nem dühös rám nem tudom honnajd szeded igen veszekedtünk ,de ez nem azt jelenti ,hogy dühös volt rám.

2.Igen normális emberek is gondolgodnak ilyenen ,akik már annyira kivannak és nem kaptak segítséget ,hogy ezen jár a fejük nem egy ilyen van. -.-

3.Épp elég dolgom van persze te annyira ismersz minden nap 24-órájában velem vagy ,hogy ezt meg tudod mondanni. Képzeld el igen is sok dolgom van -.- Ja és nem sajnáltatom magam nem szokásom-.- Csak már annyira ki vagyok régebb óta tart ez az időszak nálam és már nem bírom ,hogy szerinted ez sajnáltatás ,akkor bocsánat bocsánat azért is ,hogy megszülettem -.-

2014. okt. 5. 14:51
 7/9 anonim válasza:
Szia! Ha gondolod beszélgethetünk, s próbálok segíteni. 18/L
2014. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
aki nincs benne , sosem fogja megérteni, hogy milyen... tehetsz néhány dolgot: összeszeded magad például -ez a legnehezebb. ne foglalkozz vele mit gondol anyukád, nem szép hogy nem vitt el orvoshoz, de akkor menj egyedül. 16 hosszú éve várom hogy elvigyen valaki, de még csak nem is segít senki, mert én hisztis vagyok... na mindegy. az a lényeg hogy ha valaki segit akkor nagyon mázlista vagy, de én erre nem várnék a helyedben hanem mennék a magam feje után.
2014. okt. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
A depresszió kizárólag önsajnáltatás és nyavalygás.
2014. okt. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!