Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok, ha anyátok...

Hogy reagálnátok, ha anyátok pasija alsógatyában fogadna titeket, mikor mentek látogatóba?

Figyelt kérdés
velem ma ez történt. párom és én elmentünk anyuékhoz látogatóba. a pasija kint ült a hintaágyban pólóban és fecskében, ami engem rettenetesen zavart és egész idő alatt így is maradt. nem vagyok prűd, de a páromon kívül más férfit nem akarok alsógatyában látni, pláne nem az anyám pasiját. még azt se mondhatnám, hogy olyan közvetlen a viszonyunk, hiszen most találkoztam vele harmadszor. megvallom őszintén az én fejemről égett a bőr és dühös is voltam, hogy hogy nem jut eszébe, hogy talán ezt egy nő előtt nem kéne?! ti mit éreznétek ilyen esetben?
2010. ápr. 25. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%

Velem is megtörtént ez a szitu, ráadásul apám halála után nem sokkal!


Én fegyvert fogtam mindkettőre és gatyában zavartam ki az ipsét az utcára!!


Anyámat meg levertem mint a taknyot!!


26F

2010. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Bár ez nem látogatás volt, hanem lebukás..
2010. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%

Amúgy elmondom mit éreznék iyeln esetben..



Szégyellném hogy az anyámmal maradtam..

2010. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%

Nézz a farkára és röhögj fel hangosan!!

Tuti a hatás!!


:DD

2010. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Vannak emberek, akik szabadabban viselkednek mint mások, attól még lehetnek jó emberek. Elvégre ma nyári meleg volt, aszomszédomban napoztak a hölgyek bikiniben, akkor ők is utálatosak, és ellenszenvesek. Ne meztelenül állt meg előtted. Ne vedd ezt olyan tragikusan!
2010. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

márpedig prűd vagy.



egyébként ha a strandon futnál össze vele, és úszógatyában lenne, akkor ugyanígy ki lennél akadva?...

2010. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

Jogosan vagy kiakadva.Illett volna valamit magára vennie.

Nem a strandon volt,és és ti vendégek voltatok anyádnál.

Ebben az esetben nem illik alsóneműben maradni.

Igaz,hogy ma sokan nem tartják fontosnak az illemet.Ez kitűnik némelyik válaszból is.

2010. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Mekkora tragédia! xD Basszus,bárcsak ilyen problémáim lennének!De tényleg!Hiddd el,nem történt semmi!
2010. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
Igenis zavaró én is ki lennék akadva. Anyádnak szóljál majd ő hat erre az állatra!
2010. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

szerintem ez nem prűdség, hanem illem kérdése. a strand az teljesen más. ott a kutyát nem érdekelné, de ha teszem azt alsógatyában bemenne a boltba lehet még a rendőrséget is kihívnák, hogy perverz, mutogatja a himbilimbijét.

aki pedig azt írta, h ez a legnagyobb problémám annak csak annyit, hogy: igen, nekem ez a legnagyobb problémám, úgyhogy irigykedj csak tovább!! :) ez egy olyan oldal, ahol az ember kérdést tesz fel, amire (értelmes) választ vár és ez a kérdés a "családi kapcsolatok"-on belül az egyé kérdések rovatban abszolút helyt áll. ezért van ez az oldal. ha nem tetszik a kérdés, minek válaszolsz?

2010. ápr. 25. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!