Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsony és az ünnepek előtt...

Karácsony és az ünnepek előtt elköltözni otthonról gáz?

Figyelt kérdés

Nos kb november végén költöznék saját albérletbe, 20 éves vagyok.


De nem hinném, hogy ezt annyira díjazná a családom, mivel ugye jönnek az ünnepek. Viszont azt felajánlom nekik, hogy az ünnepek között itt alszok, és itt leszek velük.


2016. okt. 23. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs gáz, így jött ki. Ezen csak az problémázik, aki akar.
2016. okt. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemrég kezdtem el dolgozni, és mostanra gyűlne össze annyi pénz, amennyivel eltudnék költözni. Amúgy még maradhatnék arra az 1 hónapra, úgyhogy az én döntésem.
2016. okt. 23. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

ha ennyire problémásnak tartod,akkor maradj még egy hónapra. legalább tudsz még egy kicsit gyűjteni abban az egy hónapban.

de én amúgy nem látok semmi rosszat benne,hogy ünnepek előtt mész el. gondolom nem a világ végére és hazajársz majd néha, szüleid is meglátogatnak:)

karácsonykor meg gondolom szüleiddel leszel,főleg ha nincs komoly kapcsolatod,akkor én szenteste is hazamennék a helyedben:)

2016. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem kifejezetten menekülsz otthonról, akkor célszerűbb január elejére halasztani.
2016. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem gáz. Én örülnék is annak, ha a gyerekem saját lábára állna, ez amolyan "karácsonyi ajándék" lenne számomra, látni az eredményét a nevelésemnek, és persze az ő erejének, képességeinek. :)
2016. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!