Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik e elmenni a temetésre?

Illik e elmenni a temetésre?

Figyelt kérdés
Sógorom anyjának testvére halt meg.Régebben a sógorom anyujával sokat beszélgettem, mostanában ritkán találkozunk.Talán azért is mert megromlott a kapcsolatom a sógoromékkal.Nekem kisgyerekeim vannak és hát igaziból nem gondolnám elmenni már csak azért sem mert én talán egyszer találkoztam az illetővel.
2016. okt. 24. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Sok keresnivalód nincs ott, ha szinte nem is ismerted. Neked sehogy nem rokonod. Senki nem kövez meg érte, ha nem mész el.
2016. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell elmenned.
2016. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Anyámék azt mondják a sógorom anyja miatt illene elmennem.Bár hozzá kell tennem, ők mindig túlon akarják, hogy én is megfeleljek annak a családnak.Mivel nem rózsás a kapcsolatunk szerintük csak olaj lenne a tűzre.Szerintem nem.
2016. okt. 24. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Mégha a sógorod anyja halt meg, akkor esetleg. De az egyszer látott testvérére egyáltalán nem kell elmenned. Nonszensz. Neked családod van, kigyerekeid, meg kell, hogy értsék, hogy nem mész el egy idegen temetésére.
2016. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem mész el az ipse temetésére, ő sem fog elmennia tiédre!
2016. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
De hiszen nem is ismerted?!
2016. okt. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem adj postára egy részvétnyilvánító nagyon kedves levelet a sógorod anyjának. Biztos, hogy örülne neki!
2016. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!