Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit intezhet egy titkarno,...

Mit intezhet egy titkarno, gyerekekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ket eve valtunk el, a lanyaink 4 es 6 evesek. A nagylany iskolas (dec. vegen lesz 7 eves) es mondta hogy uj babaysitteruk van. Kerdeztem az apjukat, hogy ki az a lany, mit tud rola?? Azt mondta, hogy kerdezzem a titkarnojet, mert o nem igazan tud rola semmit.

De, nem csak ez zavar! Barmit kerdezek, vagy mondok mindenre az a valasz, hogy hivjam a titkarnojet! Az a no, fiatal kora ellenere (30 valamennyi eves) mar 10 eve a titkarnoje, meg az elso felesegevel elt a volt ferjem mikor elkezdett nala dolgozni. Engem megis nagyon boszant, hogy a csaladi ugyeinket (gyerekek betegsegei, kulonorak, szulinapi ajandekok) vele kell megbeszelnem. Volt, hogy nem tudttam elerni a volt ferjem, hivtam a titkarnot es o mondta meg, hogy elutazott. De ha pl. a munka ugyben utazik, akkor a titkarno is megy vele.

A hugom a volt ferjem cegenel dolgozik, es halotta, hogy iden mar ketszer emelte meg a no fizeteset, mert az ki akart lepni. Ugy hallottam, hogy 1000 euro korul kap egy honapban!

Amugy kedves, meg van ferje akivel ugy tunik nagyon szeretik egymast, szep parnak tunnek, ugyhogy nem feltekenyseg, nem hiszem hogy tobb lenne koztuk munkakapcsolatnal.

De azert szamomra megis csak egy idegen, akivel bizalmas dolgokrol kell beszelnem!

Regebben is igy volt, de miota elvaltunk valamiert nagyon zavarni kezdett!

Szinte nullara csokkent a komunikacio koztem es a volt ferjem kozott! Mintha egy idegen vagy egy ugyfel lennek, a titkarnojevel kell megbeszelnem a dolgokat! Nagyon megalazo dolog.


2016. okt. 30. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt csak te tudhatod, hogy a volt férjed miért nem akar veled beszélni, de biztos van valamilyen oka.

Azt viszont végképpen nem értem, hogy miért érdekel téged a titkárnő fizetése.

2016. okt. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Külföldön éltek/élnek? Csak mert kinn 1000 euro nevetségesen alacsony fizetés. Itthon persze jó.

Teljesen mindegy, hogy dugja-e a titkárnőjét, esetleg szereti-e. Akkor is vele van 10 éve, és már 2 feleséget elpasszolt, de az a nő még mindig kell neki, bármi áron. Innentől kezdve egyértelmű, hogy ő a legfontosabb nő az életében, gyakorlatilag vele is él.

Te viszont egyáltalán nem vagy fontos neki, valószínűleg soha nem is voltál. Én biztosan nem hagynám, hogy a volt férjem titkárnője intézze a gyerekeim dolgait a tudtom nélkül.

Ha pedig a kedves volt férjed nem tud gondoskodni a saját gyerekeiről, akkor át kéne gondolni, mennyit legyenek nála. Azt sem tudja, ki vigyáz rájuk éppen, vagy mit csinálnak... ez nem normális.

2016. okt. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Felteszem mindent elintézhet a gyerekekkel kapcsolatban amit az exfèrjed rábíz. Nem is èrtem az egész "kèrdés" tiszta értelmetlennek hangzik, és valahogy mégiscsak féltékenység szagot érzek...


A fizetés én se értem hogy jön ide, mire akartál ezzel cèlozni?

Ha ennyire ö tartja kézben az exfèrjed életét, nyilván hetente is kapna emelést ha el akar menni...


Az meg hogy a voltférj mièrt nem hajlandó még csak szóba àllni se veled, mintha egy idegen lennél, arra a választ magadban kell keresned!

2016. okt. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A gyerekeket nem szeretnem eltiltani tole, kozosen neveljuk oket (papiron) es a gyer.tartast is rendszeresen utalja, igy nem akarok birosagra mennni, semmi ertelme!


Budapesten elunk, de a ferjem nem magyar allampolgar. Azert irtam, hogy 1000eurot kap, hogy mennyire tul van fietve, hisz a cegnel az alkalmazottak nem ennyit keresnek.


Azert nem beszel velem, mert nincs ra ideje, sokat dolgozik, ezert romlott meg a hazassagunk is.

2016. okt. 31. 09:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd zokon, de én ezt álproblémának érzem!

Olvasgass, hogy sok volt férj mennyire nem törődik az "elvált" gyerekeivel és akkor majd örülni fogsz a jelenlegi helyzetnek is.

A volt férjed elfoglalt ember - de ez számodra sem ismeretlen - ezért fizet komoly pénzt valakinek, hogy tehermentesítse a hétköznapi ügyek intézésében aki ezt a jelek szerint kiválóan teljesíti.

Ha régebben nem zavart, akkor most, hogy elváltatok nyilván tudat alatt féltékeny vagy a nőre, hogy nélkülözhetetlen egy olyan ember számára, aki rajtad már túllépett.

Ne tedd, mert csak rontasz a helyzeteden, mert bosszantóvá, idegesítővé és nevetségessé válsz a volt férjed számára, hiszen a gyerekek, - akik az egyetlen kapocs még köztetek - érdeke semmilyen szempontból nem sérül.

2016. nov. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!