Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Tudom, hogy ez...

Anyukák! Tudom, hogy ez gonoszul hangzik, de más gyerekekkel kapcsolatban szoktátok azt érezni, hogy idegesítőek?

Figyelt kérdés
Néha a sajátjaim is ki tudják ezt hozni. Egy konkrét eset miatt merült fel a kérdésem. Az egyik barátnőm kislánya babának nagyon cuki volt és imádtuk mi is. Most 3 éves lesz, és iszonyú visító hangon beszél és rettenet akaratos lett (legkisebb gyerek, nem is lesz náluk több...). A kisfiam pedig egyik nap, mikor együtt játszottak, nagyon megharapta. Én a fiam helyett is szégyelltem magam, bár nem láttam pontosan mi és hogy történt. A férjem kérdezte csak meg csendben, hogy nem lehet, hogy már a gyereket is idegesíti a pici lány? Ha nem lennénk barátok, nem rágódnék a dolgon... Random hülyegyerek mindig voltak és lesznek, meg hát vkinek biztos az enyém is kiveri a biztosítékot.
2013. nov. 20. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is szégyellem, de sokszor engem is tudnak zavarni ismerősök/barátok gyerekei. Tudom, hogy gyerek és ilyen, és egy ideig nem is zavar, de ha sokáig együtt vagyunk sajna néha elkezd idegesíteni egy kicsit. Főként ott, ahol nem figyelnek a gyerekre, ő meg tör-zúz akár az én lakásomban is.
2013. nov. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nincs ebben semmi gonoszság

persze hogy azok :)

de máskor meg másmilyenek

ne érezz lelkiismeret furdalást ha meg akarsz tőlük szabadulni néhány órára inkább próbáld megszervezni :)

2013. nov. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, érzek ilyet néha más gyerekekkel kapcsolatban.

A gyerekeknek is vannak szimpibb és nem szimpibb gyerekek.

Simán lehet, hogy a fiad épp most nem kedveli ezt a lányt, de lehet hogy pár hónap múlva ez változni fog, szóval még nem kell eltemetni ezt a barátságot.

2013. nov. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

én most vagyok terhes az első babámmal, tehát még nem tudom, hogy milyen érzés amikor az idegeimen táncol, de biztosan eljön annak is az ideje.:) engem a sógornőm gyereke tud kiakasztani, pontosabban nem is a gyerek hanem ő. annyira neveletlen a kislány 3 éves létére hogy borzalom, egy példa:

a múlthéten anyósoméknél voltunk mindannyian megjöttek ők is, fehér ruhában voltam ( nem tudtam hogy jönnek. ) a gyerek első mozdulata volt hogy beletapicskolt a vizes homokba az udvaron, majd bejött és az anyja végignézte ahogy szétkeni a 2 maréknyi sarat a ruhámon. most ez genyaság, de szívem szerint megkérdeztem volna az anyját hogy mi a jó franc van már veled, hogy nem bírsz rászólni a hülye kölködre? de nem kérdeztem meg végül... nagyon idegesítő mikor nem szólnak rá és mint ahogy írták is már... tör zúz dobál szemetel én meg sikálhatom a csokit a pezsgőszínű hosszúszálú szőnyegből 36 hetes terhes létemre, mert ő most nem szól rá a gyerekre. fel tudja k-úrni az agyamat rendesen.

2013. nov. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
4-es vagyok. ezt még akartam, csak kimaradt, kb 2 hónapja elég csúnyán összevesztünk ezzel a sógornőmmel, akiről az előbb írtam. olyan idegállapotba kerültem a gyerek miatt ( már nem tudom mit csinált) hogy rászóltam az anyjára, hogy mostmár jó lenne ha kicsit megnevelné a gyerekét, erre ő közölte, hogy minek nekem gyerek, ha ennyire ideg gyenge vagyok? meg hogy mit csináljon vele, verje meg? azért akárhogy is van, inkább törje össze, verje le, kenje szét a saját gyerekem az én lakásomban, mint másé. lehet hogy genya vagyok, de így gondolom. én sem viszem majd a nyakára a gyerekemet, és nézem halál nyugiba, hogy már mindent tönkretett amit csak elért.egyébként nincs gondom vele, szeretem a kislányt, de iszonyú dühös vagyok az anyjára, nincs vele egyáltalán foglalkozva, én nem is értem 60 fölé nem emelkedik a pulzusa az tuti.... én nem tudnám így végignézni amit művel, ha az én gyerekem lenne. a csokis sztorinál amit az előbb írtam, amit a kislány a szőnyegbe kent, meg közölte az anyja hogy jaj nembaj kislányom majd ő eltakarítja úgyis itthon van egész nap. néztem egy szépet, de nem szóltam semmit. mikor ő terhes volt meg akart halni, hogy neki hogy fáj, meg hogy jaj milyen kényelmetlen, a wc-re is alig bír leülni... jaaaaaaa de én sikáljam a majom kölke után a csokit ugye? hú de fel tud idegesíteni. és ez mind bennem marad, mert nem szólok... mégiscsak a férjem huga, meg egyáltalán. de azért a bunkóságnak is van határa nem?
2013. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gonoszság ide vagy oda, a rokon gyerekeken és a közeli barátok gyerekein kívül nem vagyok oda más gyerekéért és fel is tudnak idegesíteni, ha úgy viselkednek. Ez van, sosem voltam az a típus, aki elájul egy gyerektől. Ettől a sajátjaimat imádom, de idegenekét nem.
2013. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Én nem szégyellem,miért kéne rajonganom a gyerekekért? igenis nagyon idegesítőek tudnak lenni,néha a sajátom is akit nagyon szeretek.
2013. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ó, engem néha a sajátjaim jobban idegesítenek, mint az idegenek, pedig imádom őket.
2013. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 4-esnek üzenem: jó tanács! Ne hagyd magad,igenis szólj rá te a gyerekre,ha az anyja nem teszi meg! Ez már túltesz egy kis csinytevésen! Mondd meg a gyereknek,hogy nem szabad ilyet csinálni! Te meg nem birsz utána takaritani,mert babát vársz! Meg amúgy is. Utálom az olyan szülőket,akik elviszik máshoz a gyereket, és lesz..rják,hogy mit csinál ott! Ha nem fogsz soha szólni,a fejedre fognak sz..rni,hidd el,ez tapasztalat! Nálunk ugyanez volt. Csak én szóltam,hogy kapjanak a fejükhöz!
2013. nov. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igen ,bár ritkában mint a sajátjaim :)
2013. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!