Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik a feleségemmel?

Mi történik a feleségemmel?

Figyelt kérdés
Olyan mintha egyre inkább összeroppanna, de nem tudom miért. Mindent meg tudtunk beszélni eddig de most bezárkózott. Folyton sír, ingerlékeny, múltkori vitánk után is annyira kiborult hogy nekem jött, nekem kellett lefogni. A barátaival nem beszél, ők is teljesen tanácstalanok. Mi történhetett vele? Beszéljek egy pszichológussal? Mit tanácsoltok? Miért nem mondja el, bennem mindig bízott. (ez pár hónapja kezdődött és azóta egyre rosszabb)
2016. nov. 2. 12:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%

"A D-vitamin-hiány és a depresszió


Mivel a szervezetünk számra szükséges D-vitamin jelentős része a bőrünkben képződik napsugárzás hatására, télen a fényhiány következtében csökken a D-vitaminszint is. A téli depresszió tüneteinek (lehangoltság, kedvetlenség, ingerlékenység)


Részletek: [link]

2016. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%

A D-vitamin-hiány és a depresszió Mivel a szervezetünk számra szükséges D-vitamin jelentős része a bőrünkben képződik napsugárzás hatására, télen a fényhiány következtében csökken a D-vitaminszint is. A téli depresszió tüneteinek (lehangoltság, kedvetlenség, ingerlékenység) jelentkezése összefüggésben áll a vitaminhiánnyal.


Részletek: [link]

2016. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Azzal nem csinálsz rosszat, ha beszélsz.

De nyilvánvaló, hogy érdemben akkor tud segíteni, ha feleséged hajlandó elmenni hozzá.

Igazából nehéz tanácsot adni úgy, hogy a körülményeiteket nem ismerjük.


Pl. van-e gyerek, mekkora (mekkorák), velük hogy, s mint van?

Volt-e nagyobb változás az életében a tünetek kezdetekor (munkahelyváltás, főnökváltás, szülő/testvér halála vagy súlyos betegségének kiderülése)?

Rendben volt-e a szex köztetek, ill. rendben van-e azóta is?

Vannak-e nyugodt órái, amikor őszintén föl lehet vetni ezt neki?

Jól alszik-e mostanában? (A kialvatlanság hosszú távon mindenkiből a legrosszabbat hozza ki.)

2016. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Van egy fiunk, ő csak 5 éves de vele igyekszik normális lenni, bár nem foglalkozik vele annyit mint normális esetben. Az ágyban nem mondanám hogy minden rendben jó ideje nincs kedve hozzá, nem is említem, néha ha nyugodt van hogy megkérdezem de szinte sosincs kedve/energiája. És nem alszik rendesen van hogy felébredek és az asztalnál ül, vagy az ágy szélén. Változásról nem tudok, állatorvos nincs semmi baj a munkahelyén, kérdeztem a munkatársait csak annyit mondtak észrevehető hogy valami baj van.
2016. nov. 2. 12:56
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Próbáld meg elérni, hogy menjen el pszichiáterhez. az egyik lehetséges tipp valamilyen kóros lelki folyamat, mert egyértelmű változás állt be a viselkedésében. Ez lehet depresszió, de valamilyen súlyosabb lelki betegség tünete is. A másik tippem, hogy csinált valami butaságot, pl. sok pénzt adott valakinek, aki átverte. Az átvirrasztott éjszakák ennek a tünetei is lehetnek.
2016. nov. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 acelsziv ***** válasza:
63%

Mi lenne, ha a gyereket lepattintanátok a hétvégére és csinálnál egy közös programot? Wellness akármi. Hátha feloldódik annyira, hogy elmondja.

A másik a gyilkos eljárás. Ez úgy zajlik, hogy sokkal súlyosabb bűnökre kérdezel rá, mint amekkora lehet.

Pl ellottózott 30 ezer forintot és nem meri bevallani.

"Mit csináltál? Bankot raboltál? Megöltél valakit? Megerőszakoltál egy kecskét?

A lényeg, hogy olyan súlyos bűnökre kérdezz rá, amin már ő is elneveti magát. És akkor jó eséllyel elmondja, hogy mi volt.

2016. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

Valami miatt örlődik.

Nem halt meg senki mostanában?

Sajnos akkor arra gondolok, hogy van valakije, vagy legalábbis tetszik neki valaki, esetleg már beleszeretett.

És most nem tud dönteni, hogy a gyereke családban nőjön-e fel, vagy a saját boldogságát részesítse előnyben?

Ha veletek marad, akkor a gyerek érdekeit nézi, de így ő sosem lesz boldog.

Én mást egyelőre nem tudok elképzelni.

2016. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

6-os érdekes megközelítés, talán vicces is, de nem hinném, hogy célravezető.

ha van egy titkom, pl. megcsaltam a páromat, és megkérdezik, hogy megerőszakoltam-e egy kecskét, lehet valóban elnevetem magam.

De nem fogom azt mondani, hogy "Hülye vagy? Dehogy erőszakoltam meg egy kecskét, drágám! Csak megcsaltalak!"

2016. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%

Depresszió. Keressetek egy pszichológust, különben rámegy a kapcsolatotok.

Tudom, min megy át, mert velünk ugyanez volt, ott én voltam a bezárkózó fél. Teljesen magamba fordultam, és fél év szenvedés után elhagyott az exem. Megértem, ő megpróbált mindent.

Azóta is hol fenn, hol lenn.

2016. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

De 20-30-40 éves nőnél, akinek szerető családja van, ok nélkül ez nem alakul ki.

Van valami, ami kiváltotta, csak a férfi ezt egyelőre nem vette észre.

Bár lehet egy orvos kiderítené, mi volt az.

Esetleg minden gyerekkel kapsolatos teendő az asszonyra marad, mellette még dolgozik is? Anyagi gondok? Szeretne második babát, de nem jön össze?

Ennyi infóból sosem fogjuk megfejteni, mi lehet a baj.

2016. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!