Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik a feleségemmel?

Mi történik a feleségemmel?

Figyelt kérdés
Olyan mintha egyre inkább összeroppanna, de nem tudom miért. Mindent meg tudtunk beszélni eddig de most bezárkózott. Folyton sír, ingerlékeny, múltkori vitánk után is annyira kiborult hogy nekem jött, nekem kellett lefogni. A barátaival nem beszél, ők is teljesen tanácstalanok. Mi történhetett vele? Beszéljek egy pszichológussal? Mit tanácsoltok? Miért nem mondja el, bennem mindig bízott. (ez pár hónapja kezdődött és azóta egyre rosszabb)
2016. nov. 2. 12:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem volt valamilyen kivizsgáláson mostanában? Esetleg ott kapott rossz hírt, csak nem meri, akarja elmondani. Nem akarok vészmadárkodni de bennem most ez merült fel.
2016. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
62%
SzerIntem mindenféleképpen beszélj egy pszichológussal ! Lehet ,hogy történt vele valami, amit szégyell ,vagy a múltban voltak problémái , nem tudom azt majd a pszichológus megmondja!
2016. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%
Kíváncsi volnék, ki az a tróger, aki gyakorlatilag az összes választ lepontozta. Csak remélni merem, hogy nem a kérdező.
2016. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem én nem értékeltem senkit, most nem nagyon foglalkoztam ezzel.
2016. nov. 4. 13:12
 15/16 anonim ***** válasza:
56%

Tetszik, hogy így foglalkozol vele, bár termèszetes, de mégis! :)

Én is az orvost javasolnám. Valami nincs rendben.


A romantikus ellazulós hétvégèt javasolnám. Vegyél neki ajándékokat, ne túl drágán, de figyelmességeket.


Kérlek írd meg, ha van valami fejlemèny, szurkolunk nektek!

2017. febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Eltelt több, mint 3 hónap, kiderült vmi?
2017. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!