Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa bevágta a durcát, mindenki...

Apa bevágta a durcát, mindenkire haragszik, de szerintem vicces a szituáció. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Húgom szeretett volna egy tetoválást, már kb 13 éves kora óta. Sokáig szeszélynek hittük, de most 17 éves, most is szeretné, ő maga rajzolta, tervezte, szépítgette. Nyaranta hennával is megcsináltatja a mintát, hogy lássa hogyan áll.


Apa kijelentette, hogy nem lesz tetkó és hatalams balhét csapott, hogy milyen hülyeség már ez, és csak a csöves punk cigányoknak van tetkó (no komment).

Na ez a vita az egész család füle hallatára zajlott le.

Ez két hete volt, tegnap pedig apa szülei bemutatták a vadiúj közös tetkójukat :D

A csuklójukra varrattak egy egy fél szívet és a szívekbe szívritmus görbéket, ha össze érintik, akkor egy egész szív lesz belőle.


Mondták, hogy ők szolidarítanak az unokájukkal, és ha már 4, lassan öt éve tervezi akkor igenis megérdemli hogy viselje, ha ez minden szíve vágya, és most már ők is büdös cigány punkok.


Apa erre köpni nyelni nem tudott, tegnap egész nap nem szólt hozzánk. Hozzám sem, mert én meg nevettem nagyiékon, anya szintúgy :D


Ma reggel mintha somolygott volna amikor hallotta ahogy a húgom telefonon elnevetgéli a történetet az egyik külföldi barátjának, de még mindig nem lehet szavát venni.


2016. nov. 11. 14:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Kicsit meseszeru s sztori, ugyhogy nem is hiszem el.
2016. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%
Amugy meg azt gondolom hogy a tesod raer meg tetovalasokat csinaltatni, 17 evesen nagyon korai. Majd ha 10 ev mulva meg mindig akarja akkor megcsinaltatja.
2016. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is hihetetlen.
2016. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
41%
Én is azt mondom, hogy a tesód várjon még vagy 10 évig azzal a tetkóval. Én 20 éven át akartam tetkót. 42 évesen meg is csináltattam, és azóta is bánom. A tetkó szép addig amíg nem rajtad vírit
2016. nov. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg az a vicces, hogy azt hiszitek, hogy 17 évesen már olyan hű de kiforrott akarata van. Ha nyitott szemmel járnál a világban, tudnád, hogy mennyire hasonlóak gondolkodásban a 13 és 17 évesek. Testileg nagyot változott az biztos, viszont gondolkodásban még ugyanúgy gyerek, tehát a tetoválás még mindig csak egy szeszély, nen egy szuper biztos akarat.
2016. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

nekem is elég hihetetlen, de ha tényleg így van,akkor nagyon jó fej nagyszüleid vannak.

viszont a húgod szerintem várja meg legalább a 18-at. de én amúgy várnék még vele. a legtöbb ismerősöm megbánta a fiatalon csináltatott tetkókat. több már le is szedette.

mert tényleg sokat változik az ember ennyi idősen.

de persze ő tudja.ha biztos benne,akkor hajrá. apukád meg fortyogjon csak

2016. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nekem 16 éves korom óta van tetkóm, lassan 10 éve. A balhé azért is volt, mert én titokban csináltattam, mármint csak anya tudott róla.

Csak én a kutyám saját mancslenyomatát varrattam a lapockámra, mert akkor halt meg, 15 évig volt a barátom és kellett valami emlék róla ami mindig velem lesz.

Anyukámmal megbeszéltem, ő kísért el a szalonba és a nyilatkozatot is ő töltötte ki, apának nem szóltam. Két évig titokban tudott maradni, de egy nyaralás előtt megmutattam mindenkinek aki még nem látta a családból.


Apa akkor kiverte a balhét, de már nagykorú voltam, úgyhogy nem tehetett semmit. Azt a balhét azért értettem,mert átverve érezte magát.

Nem bántam meg, azóta is szerettel gondolok a kutyámra is meg a tetkómra is.


Nagyiék meg sosem zárkoztak el ezektől a fiatalkori és mindig változó új diliktől. Apa valószínűleg meg épp azért ilyen, mert azt látta, hogy a szülei minden őrültséget megcsináltak ami szembe jött velük. Pl nagyimnak 3 fül piercingje van amit 46 évesen csináltatott, igaz már nem nagyon hordja, mert azt mondja, fáj a füle tőle.


Úgyhogy részemről húgom simán varrathat. 4 éve gondolkodik rajta, mondtam, hogy hennával is fel festetti. Az ő pénze, az ő bőre. Ha megbánja akkor a műtét árát is neki kell megkeresnie. S ráadásul ő is olyan helyre szeretné, ami ruha alatt van.

2016. nov. 11. 16:01
 8/24 anonim ***** válasza:
29%
Jól értettem, hogy a nagyszülők csináltatták a tetkót? Tesód 17 vagy 18? Lehet, hogy ez példamutató szolidaritás. A csuklón lévő tetoválás mindenesetre tud egy kicsit ciki lenni, akkor, ha az ingujj alól kivillan.
2016. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem az ilyen kamu huszárokat. Ez miért ne történhetne meg ? Én nagyszüleim is vállaltak már szolidaritást. Igaz, ők más miatt. Apád majd megnyugszik. Most sérült a családfői büszkesége.
2016. nov. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
27%
A tetkósoknak is meg kell élniük valamibõl.A hugod még várjon a tetkóval.A nagyid egy kicsit átesett a ló tulsó oldalára pl.piercinggel.Dehát az õ dolga,talán most szeretné bepótolni azokat a hiányosságokat,amelyeket nem élhetett meg fiatalon.
2016. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!