Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen vicces, nevetséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vicces, nevetséges vagy kínos esetek történtek veletek társkeresőn?

Figyelt kérdés

2016. aug. 8. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
töröltem magam mert rájöttem h mekkora f-aszság XD
2016. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmentem egy vakrandira. Se képet nem láttam a csajról, de én hülye rendesen el se olvastam az adatlapját.

138cm magas volt és kb 80kg.

Egy nagyon hangos, rekedt hangú, harsány törpe volt, aki úgy járt egy nagy hátitáskával, ahogy a 7 törpe bármelyike.

2016. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Rám írt a fickó, hogy: "szuper vagy, én pont rád vágyom!"

megbeszéltük a randit, aztán nem jött el, úgyhogy bánatomban bementem a turkálóba és vettem három pólót.

2016. aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy csajnak a felrakott képét néztem. Annak van egy sorszám a végén. Megpróbáltam beírni eggyel nagyobb számot, hátha ott is az ő képe van, és az volt sorban nem is egy!

Írtam neki, hogy jók a képeid. Kérdezte, milyen képeim, csak egyet tettem fel. Mire írtam, hogy ott van növekvő sorszámmal a kutyás is ahol fekszel alatta és folyik a szádba a..


Tényleg ilyen állatos szex dolgok voltak a képein.

Erre azonnal törölte magát, a regét törölte. :)

Ha szégyelli, akkor miért tölt fel ilyen képet?

2016. aug. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

4-es

Kérlek mondd, hogy sikerült őket lementeni és vagy olyan szemét, hogy megosztod velem, ha kérem!

2016. aug. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy pasi azzal zaklatott, hogy rúgjam tökön. Komolyan, legalább 10 alkalommal rámírt, néhány hetes szünetekkel. Akartam volna tiltani, de mindig olyan jót nevettem rajta, hogy inkább nem tettem.
2016. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"4-es

Kérlek mondd, hogy sikerült őket lementeni és vagy olyan szemét, hogy megosztod velem, ha kérem!"


Hogy sikerült lementeni?

Amikor egy képnek a címe egyetlen számjeggyel növelve egy következő kép címét jelenti, akkor egyszerűen megjelenik, mint ha ismernéd a címét. Rá katt.., aztán kép mentése. Ennyi.


Ó, ez már legalább 10-15 évvel ezelőtt történt. Akkor még a kep.tar.hu oldalon osztottuk meg a fotóinkat. Valahova tényleg lementettem de nagyon sok cd és dvd és újabban bluray lett már azóta tele írva ilyen lementeni való dolgokkal. :) Nem hiszem, hogy most meg fogom találni az datok tömkelegében. :D Szóval nem friss a dolog.

Ha a lány akkor volt 18-22 év körüli, akkor mostanra már 34-38 éves, talán elhízott nő lehetett belőle. :)


Hú, most ilyent nem illik ilyent mondani, de ki tudja, lehet, hogy most itt fórumozik ennek az akkori lánynak már a fia vagy a lánya..

2016. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg valóság és elég necces történet és nem lehet tudni, azóta kinek az anyja lett belőle, persze nem a kutyus okán.. de azért elég kínos lehetett neki.
2016. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!