Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy folyton...

Miért van az, hogy folyton más bőrében akarok élni?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Visszahúzodó. Kevés barátom van, de őket nagyon szeretem. A családommal minden rendben. Még sose volt barátom. Nem járok bulizni, nem okozok csalódást senkinek. Az iskolában jól teljesítek.


Unalmas az életem. Egész nap gép előtt ülök és filmeket nézek és folyton a szereplők bőrében szeretnék lenni. Ha szomorú a sorsuk ha nem. Miért van ez? Tudom azt, hogy mindenkinek meg vannak a saját maga bajai és gondjai. Tuom, hogy mindenki cipeli azt a k.rva keresztet. Nem vagyok már kislány, aki hisz a tündérmesékbe és a fehér lovon érkező szőke hecegben. Titokban és akaratom ellenére mégis eről álmodozom. Azt képzelem én vagyok Kate Middleton vagy éppen Nicole Kidman, holott igazából egyikük élete sem kellene csak abból egy kevés.


Azt hiszem szükségem van egy fiúra...Bolondulok meg azért, hogy valaki megsimogasson és szeressen. Elismerésre vágyom és színre az életembe. Mit tegyek, amikor egy társaságban meg sem tudok szólalni, folyton lámpalázam van és nincs miről beszélgessek az emberekkel???


2011. aug. 26. 00:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Írj privátot, megpróbáljuk kibeszélni ezt, rendben?
2011. aug. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ezzel nem vagy egyedül nyugi....
2011. aug. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
én is szeretnék jobb haverokat,igaz barátokat,jobb sulit,több lehetőséget...
2011. aug. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Én is ilyen voltam kb fél éve. Nekem nagyon sokat segített h elmentem bulizni (persze semmi részegség) beszélgettem bárkivel..most már eljárogatok akár úgyis h én vagyok az egyetlen lány 4 sráccal és nem veszem annak h lenéznek stb. szeretek társaságba lenni..azért szerepelni még mindig nem .. szerintem ha találnál egy olyan embert vagy akár társaságot akivel elmehetnél szórakozni vagy esténként beülni valahova beszélgetni sokat segítene;) 17/l
2011. aug. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én Dexter Morgan akarok lenni. Ő király.
2011. aug. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Talán nem is a bulizásról van szó. Az mondjuk nem hiányzik. De mondjuk jó lenne beülni valahová valakivel teázni vagy nem is tudom. Új környezet, kedves emberek. Annyira hiányzik..
2011. aug. 26. 00:54
 7/19 Neménvagyokaz ***** válasza:

Hasonlóan érzek én is.


18/F

2011. aug. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek miért érzünk így?
2011. aug. 26. 01:01
 9/19 anonim ***** válasza:

én is ugyan így vagyok.

szerintem részben a szülök felelőssége is ez. nem akarom rájuk kenni, mert nyilván nekünk is meg kellene tanulnunk nyitni, de szerintem az ő dolguk lett volna, hogy társaságba hordjanak, biztassanak, stb...

akinek van kedve írjon rám.

17/L

2011. aug. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
jaahm..én is beszélgettem erről anyuval..és szerintem ezért engedtek el kb minden hova ahova épp akartam menni..de nálam meg úgy van h nagyon nyitottak a szüleim lehet hogy épp ez zavart meg engem:)
2011. aug. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!