Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Egy cigány jól érzi magát a...

Egy cigány jól érzi magát a bőrében? Szeret cigány lenni? Eza kérdés főleg egy lomtalanitás látványakor fogalmazódik meg bennem

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 22:36
1 2
 1/16 yuda ***** válasza:
93%
Szerintem mindenki szeret az lenni aki, ha elfogadó környezetben van -és csak akkor!
2011. jún. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Nemcsak szereti, de büszke is rá!

Nézz körül a MyVip-en...

2011. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
91%
Biztos jól érzi magát,és hát miért is ne,jól élnek,nekik mindent szabad!!
2011. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekik a legjobb ebben az országban...
2011. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Erre a kérdésre akkor tudnék válaszolni, ha cigány lennék. Minden más válasz csak felesleges okoskodás. Nem gondolod?
2011. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
ők erre szocializálódtak, (tisztelet a kivételnek, igenis van) hogy ők most milyen gangsterek, meg milyen gettólakók, meg a gonosz fehérekkel hogy kibabrálnak.
2011. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Történetesen roma vagyok, két diplomám van, villamos mérnökként dolgozom havi 500 ezer nettóért, és semmivel nem érzem magam kevesebbnek mint bármelyik fehér ember. Főleg azoknál akik segélyből élnek de szidni azt tudnak csak mert roma vagyok. Igen, jól érzem magam a bőrömben, csak a sok általánosító tud néha kellemetlen lenni. De igyekszem nem foglalkozni velük.
2011. jún. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Na pont az ilyen kérdések, és pocskondiázások miatt mérgesedett el a helyzet a magyarok és az etnikum között.Pártatlan vagyok, de ha valaki közülük rendesen dolgozik, normálisan viselkedik, akkor pont ugyanolyan ember mint bárki más.
2011. jún. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Aki azt gondolja, hogy a cigányoknak olyan jó, cseréljen velük egy hétig! Azt átlag cigány (99%) mélyszegénységben él! Miből gondolod, hogy olyan jó a kukákban turkálni?! Talán kevesebbet kellene elhinni abból, amit bizonyos oldalakon olvasol!
2011. jún. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

En jol erzem magam a "boromben", egyaltalan nem szamit, hogy roma vagy e vagy nem. Vagyis nekem egyaltalan nem szamit, ugyanúgy elvagyok a magyar barataimmal mint a romakkal es okis ugyanugy szeretnek es nincs semmi gond... :)

L/14

2011. jún. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!