Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van/volt más is ilyen helyzetb...

Van/volt más is ilyen helyzetben, lelki állapotban? Ha igen miért? Fő

Figyelt kérdés
Hogy amint felnõttök/munkát szereztek elsõ és fõ célotok az hogy elköltöztök otthonról, mert nem akartok a családotok közelében lenni?

2016. nov. 19. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd elakarok pár év múlva... Szeretem őket stb.. de én nem akarok így élni stb... :D
2016. nov. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor van így az ember, amikor épp elege van a családjából.


Ez lehet indokolt, és lehet butaság. Nem szabad elhamarkodni a döntést.

2016. nov. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Igen. Mihelyt nem lesz szükségem rájuk és boldogulok itt hagyok mindenkit és élem a saját életem.

Miért?

Mert nincs semmi okom velük tartani a kapcsolatot.

Nem tudnak mondani olyan dolgokat, amiből tudok tanulni, ami segítene, aminek van értelme. Csak teher a hátamon az, hogy pofáznak nekem annyit hogy "meg ne lássam hogy alkoholt iszol az alkohol nagyon rossz".

2016. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az én fejemben is megfordult de ha csak egy kicsit jobban belegondolsz elkezdesz dolgozni az időd/napod nagy részét elviszi mi a jobb haza mész oda ahol van mindig kaja ember akihez szolhatsz és még szeret is. Vagy fáradtan haza mész egy esetleges üres lakásba fáradtan csak magadra számithatsz mosnod főznöd kell arról nem is beszélve mennyibe kerül egy albérlet plusz rezsi plusz kaja hogy ne halj éhen .. Otthon nincsen ennyi probléma se kiadás nem kell otthon lenned mindig de van egy biztos pont az életedben, az elköltözés felelősség
2016. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 4-es válaszoló egy pofátlan tapló,aki elvárja,hogy otthon főtt étel várja és valaki eltakarítson utána és kimossa a ruháit. Gondolom az ő szülei is dolgoznak és az anyukája ennek ellenére rendben tartja a lakást. Ezt hívják ingyenélésnek és kiahsználásnak. Gusztustalan.


Én 21 évesen elköltöztem otthonról és egyik legjobb döntésem volt. Nem azért,mert nem szeretem a családom,hanem mert jobb volt így. Nekik is van saját életük,elég volt,hogy 21 évig én voltam a középpontban,hagyom őket élni a saját életüket. Én nekem is jobb,hogy akkor és úgy intézem a dolgaim,amikor nekem tetszik. Ha nincs összepakolva max engem zavar,mást nem. Úgy mosogatok ahogy nekem tetszik és akkor és azt eszem ami nekem kell. Persze ez többlet költségekkel jár,de az a nyugalom,hogy senki sem von kérdőre,hogy miért hagytam a zoknim a kanapén nekem megéri.

Az meg ha az ember barátokkal osztozik a költségeken kifejezetten jó. Buli is és spórolás is. Szerintem nem kellene 30 évesen is otthon lakni,mert az olcsóbb. Vannak dolgok amiket nem lehet pénzzel megfizetni és a szüleidnek is van más az életükben rajtad kívül.

2016. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!