Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csinál majd az urológus,...

Mit csinál majd az urológus, ha lankad állapotban teljesen, de álló helyzetben már nem tudom lehúzni a bőrt a péniszemről? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ahogy utánaolvastam, valami gyulladásom lehet, azóta van ez. Most megyek majd orvoshoz, s kíváncsi vagyok, hogy mit fog csinálni. Műtét? Vagy gyors mozdulattal megrántja? Azt nem akarom, szól előtte? Bocsánat a hülye kérdésekért, de nagyon izgulok. 17 éves vagyok.

2013. ápr. 22. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

ha megrántja, szerintem nem fog szólni előtte.. legalábbis én nem szólnék.. de nem fogja megrántani, azzal csak bajt okozhat:D


ha nem gyulladástól lenne, akkor fitymafék vagy fityma részleges vagy teljes korrekciója, eltávolítása jöhet szóba

de mivel gyulladástól van.. majd.. megoldja valahogy, gondolom a gyulladás nyomainak eltüntetése lesz a cél akár valami kenőcsökkel ilyesmi..:)

neparázz, nem harapja le;)

2013. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindent mondanak a dokik amit csinálnak .Semmi nem ér váratlanul .Felesleges izgulnod .Ha műtétre kerűl esetleg sor,arra időpontot ad.Mivel nem vagy 18,azt a szüleiddel is megbeszéli,anélkül semmilyen beavatkozást nem csinálnak .
2013. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hali!


Attól függ, mi a probléma!? Egy biztos, hátrahúzni egészen biztosan meg fogja próbálni, hogy rájöjjön, mi le7 a baj, és ha megkéred, akkor az a minimum, hogy szól előtte, akármit is csinál. Ha fájdalmat érzel, azonnal szólj neki, akkor ő köteles érzésteleníteni, igaz, ő petyhüdten fogja vizsgálni, mereven nem vsz., csak ha feláll neked, akkor meg ne szégyelld magad. Bárkivel előfordul6, hogy erekciója lex zavarában, ilyet már én is tapasztaltam. Ne félj attól, hogy az orvos esetleg félreérti! Nem fogja! :-o


A másik fontos dolog: MERJ KÉRDEZNI, és ELŐRE ÍRD ÖSSZE A KÉRDÉSEIDET, amit NEKI tennél fel egy esetleges "ha" esetén, MERT OTT ZAVARBAN LEXEL!!! :-o Ne szégyelld a kérdéseidet! Itt akármiről is hinnéd, hogy "hülye kérdés", NEM AZ!

## # ## # ##

A TE TESTED, A TE TESTED, A TE TEMPLOMOD! TISZTELD A TESTEDET!

## # ## # ##

Akármilyen hülyeségnek is hitt kérdésed legyen, inkább tedd fel és légy PONTOSAN TISZTÁBAN azzal, amit tudni szeretnél, mert CSAK EGY ESÉLYED VAN! NE SZÚRD AZT EL! :-o


'

Akármit is állapítson meg, NE MENJ BELE AZONNAL SEMMIFÉLE BEAVATKOZÁSBA, MŰTÉTBE! :-O Csak, ha biztosítja, hogy nem fog fájni semmi, akkor menj bele abba is, hogy feltépje (ha fel kell)! :-o


18 éves kor alatt mindenféle műtéti beavatkozás elvégzése SZÜLŐI ENGEDÉLYKÖTELES! Annak hiányában nem műt7 meg! :-o


'

Mikor mész am. az urológushoz?


Üdv: EE

2013. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!