Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te családoodban is vannak...

A te családoodban is vannak vicces/furcsa dolgok?

Figyelt kérdés

Érdekes családom van, igazából jót lehet mosolyogni rajtuk :)

Valami furcsa versenyt tartanak: bárki bármi újat szerez, arra nekik azonnal rá kell verniük. Tényleg mindegyikük ezt csinálja, rajtunk kívül. Talán éppen ezért szoktak nálunk érdekes dolgok kialakulni :D


Pl. vettünk egy mosogatógépet. Anyám meglátogatott minket, észrevette, és elhordott minden lusta dögnek. Büszkén felvetett fejjel jelentette be, hogy ő igazi háziasszony, nagyon szeret mosogatni, és nem olyan szánalmas mint mi, a hülye kis gépünkkel... két napja felhívott dicsekedni, hogy vett egyet ő is. Olyat mint mi, csak eggyel drágább fajtát.

Amikor (használt) autót vettünk, a bátyámtól kaptuk meg, hogy miért nem bírunk ki két megállót a volánnal, milyen egy lusta társaság vagyunk, minek nekünk kocsi. Drága a fenntartása, meg egyébként is szennyezi a környezetet, ő is megbánta, hogy vett.

Mit ad Isten, nem sokkal később lecserélte egy jobbra, mint a miénk. Egyébként pesti...


Ha bármit szereznek, azonnal felhívnak elmesélni, vagy még inkább személyesen dörgölik az orrunk alá. Ilyenkor látod az arcukon a várakozást, szinte szuggerálnak, hogy IRIGYKEJD, IRIGYKEDJ... mit tud tenni az ember, kedves mosollyal megdicsérem a szerzeményüket, igazából nem is tudom, mit kéne reagálnom rá. Leginkább hidegen hagy a dolog...

A férjemmel minden új cuccunknál házimunkában szoktunk fogadni, ki lesz a következő versenyző :D

Új mobil? Hetek múlva felbukkan egy a családban. Új robotgép? Nagyanyámnak még drágább lesz. Kíváncsi vagyok, ha összejön a baba, ki fog szülni egyet gyorsan :D

Jófejek egyébként, de nagyon mókás, hogy sosem jönnek rá, hogy visszamenőleg mindig leoltják saját magukat :D


Nálatok is előfordulnak ilyen dolgok, vagy csak az én családom ilyen flúgos? :)


2016. nov. 19. 03:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
48%
Ki pontozott le és miért? Utolsó előtti voltam
2016. dec. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
20%
én voltam. de nem haragból tettem, hanem élvezetből!!!!
2016. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
51%
3 évvel ezelőtt karácsonyra vettünk a családnak (magunknak 3 gyerek 2 felnőtt), egy led tv-t. Előtte a régi képcsöves fajta volt. 80 cm-est vettünk 80 ezerért. Nagy volt a gyerekeknél az öröm, mire anyósom (mindig nálunk van szenteste) félhangosan megjegyezte cinikusan szájhúzva: Mennyi volt? Félmillió? Mire én cinikusan és a témát lezárva: Nem! Másfél! Pár hónapra rá vett magának egyet.
2016. dec. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!