Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg Anyukámnak,...

Hogyan mondjam meg Anyukámnak, hogy néha "nincsen túl jó illata"?

Figyelt kérdés

Nem akarom megbántani. Szerintem ő nem is érzi, de tök ciki, mert elég kellemetlen. Főleg ha jön valaki hozzánk. A férjem is megjegyezte már...

Kicsit nagydarab, nehezebben mozog, de ez még nem ok arra, hogy valaki ennyire ne legyen igényes önmagára.

Kérlek segítsetek!!!


2008. okt. 5. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ez kellemetlen téma, főleg akit szeretünk, annak nehéz megmondani. Nem tudom, milyen viszonyban vagytok, vagy mennyire veszi Anyukád a poént, de ha esetleg viccesen próbálnád meg mondani, nem sértődne meg annyira... Ha nagyon "rákészülsz" a mondókádra, az kellemetlenebb lesz. De én is azt mondom, inkább Te szólj neki, mint más...

Minden jót!

2008. okt. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!:) És mit értesz a poén alatt?? Sokszor volt, hogy mondtam, menjen fürdeni ha akar melegvizet, mert utánna én is megyek...hát nem ment..nem tudom mit tegyek!:(
2008. okt. 5. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én első körben jeleznék neki azzal, hogy veszek neki dezodorokat, tusfürdőt stb. Szóval egy kis testápolási csomago. Kérd meg, hogy próbálja ki! Egy próbát megér. Aztán ha ez nem jön be, én is szóvá tenném, persze finoman.
2008. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Poén alatt értem pl.: "Anyucikám, mikor mosakodtál utoljára? Van egy pici szagod, lehet, hogy gyakrabban kellene tisztálkodni, majd veszek neked valami klassz tusfürdőt! Ugye nem haragszol, hogy szóltam? Attól még imádlak!" Mit tudom én, valami ilyesmit, de ez biztos nem sértő.
2008. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

vegyel neki golyosdezodort..hogy ez nem fogja meg a ruhat, stb. en a lady speed sticket szeretem, az atlatszot, még tánc után sem voltam büdi.


viszont nem potolja a furdest, az tény.

beszélj vele mindenképp, persze, meg fog bantodni, de hatha elszegyelli magat.


nalunk a parom novere kisebb szinten fogyatekos, kethetente furdik, a csalad nem tud rá hatni egyaltalan, se szep szó, se veszekedes, se semmi.

szerintem anyukaddal nem ilyen, vele lehet beszelni.


a masik, lehet, hogy neki kádja van, és kényelmetlen neki a ki be maszkalas, ez esetben ha lecserelnetek zuhanyzora, tudom pénz, de lehet, hogy segitene, kérdezz rá


sok bátorságot.

2008. okt. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak óvatosan. Nekem volt ismerősöm, aki halálosan megsértődött. Nem vicc. Sok hónapra szóló, és nagyon komoly sértődés lett belőle.
2008. okt. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lepd meg valami ajándékcsomaggal, amiben olyan apró dolgok vannak, amiket szeret pl. csoki, tea, kávé. Ebbe a csomagban vegyél tusfürdőt, parfümöt. Szóval, állíts össze egy jó kis vegyes ajándékcsomagot, hátha...

Sok szerencsét!

2008. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!