Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az az ajándék a...

Mi volt az az ajándék a párodtól/házastársadtól aminek lejobban örültél? És Te mit adtál amire a legtöbbet készültél, a legtöbb szervezést igényelt vagy csak úgy érzed annak örült a legjobban?

Figyelt kérdés

2016. nov. 23. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Mindnek rettentően örültem, mert nagyon figyelmes, és mindig annyira jókat kapok, hogy sikítozok az örömtől.


A legemlékezetesebb: Tudni kell, hogy egy időben problémák voltak a fogaimmal. Volt egy lyukas, és csálé némelyik. Nőnapom autóba ültetett, hogy meglepetése van számomra.


Rettentő izgatottan sétáltam mellette a városban, miután kiszálltunk, hogy vajon hova visz. Megállt egy fogtechnikus előtt, és boldog mosollyal közölte, hogy meglepetééééés!


Az arcom szerint egy sorozatgyilkoséval ért fel, de szerencsére nem bírta sokáig tartani, elnevette magát, és mondta, hogy csak viccelődött, majd elvitt a pár házzal arrébb található étterembe.


Ezt azóta emlegetjük :)

2016. nov. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Mindennek orultem, amit kaptam tole, m mindig nagyon jol raerzett, h mi az, aminek orulnek. De egyebkent is, minden ajandeknak orulok, ha szivesen adjak. Eddig a parom is nagyon orult mindennek, amit kapott tolem. Talan a legjobban a SUP-nak orult, amit a szulinapjara kapott tolem es szamomra az is igenyelte a legtobb szervezest.
2016. nov. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Egyszer valentin napon arra mentem haza, hogy tele volt minden gyertyakkal, bevitt a furdobe, ahol egy kad habos viz vart, rozsaszirmokkal, kozben folyamatosan ezsgot toltott nekem, megmosott, majd bevitt a haloba, ahom kaptam egy teljes test masszazst. Olyan lelkes volt, hogy azota is mosolyogva gondolok vissza ra.


En szulinapi bulit szerveztem neki, ami tobb nap rohangalassal jart, magam sutottem a tortat is (a kedvencet), feldiszitettem a lakast, volt bufeasztal, a kedvenc zeneibol csinaltam valogatast, az szolt a hatterben, volt welcome drink, illetve a kedvenc piaibol mindenfele. Es persze meghivtam a baratainkat. Nem szamitott ra es nagyon jol sikerult.

2016. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még a kapcsolatunk elején volt. Egyik este bejelentette hogy 2 hét mulva indulunk egy hónapos amerikai körutra. Emlékszem h ugráltam örömömben :)


Ő annak orul a legjobban ha sutok főzök neki vmi finomat. Sajnos tudni kell rolam h nemigen tudok fozni

2016. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy metálpink szinü roller szülinapomra ,neki egy 7 colos tabot vetem karácsonyra mert ere vágyot .
2016. nov. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!