Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg az ajándék...

Hogyan oldjam meg az ajándék vásárlást?

Figyelt kérdés

Anyának napokon beül szülinapja lesz. Már ki is néztem neki az ajándékot, viszont a bolt nincs annyira közel, a busz is ritkán jár arra. Direkt nem vettem meg előre (a 3 napos csere miatt), mert elektronikai eszközről van szó.


Viszont anya mondta, hogy ne vegyek neki semmit, eszembe ne jusson elmenni bárhová (másik, hogy már tanulnom is kellene, ez az egész elvinné a napomat, ráadásul anya szülinapján még orvoshoz is megyünk). Hozzá tette, hogy másnap úgyis megyünk el (orvoshoz).


Az meg gáz lenne, ha megkérném, hogy vigyen el a bizonyos üzletbe, de ne jöjjön be, nehogy meglássa, mit veszek neki...


Hogy oldjam meg?



2016. jan. 3. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egy nagyon jó barátot kérnék meg arra, hogy odaadom neki a pénzt, vegye meg nekem.. Egy jó barát megteszi szívesen.
2016. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak sajnos olyanom nincs. Más családtagot sem tudok megkérni (arra sem, hogy elvigyenek)
2016. jan. 3. 22:53
 3/6 anonim ***** válasza:

nem lehet megrendelni online?

egyébként..én a helyedben még a szomszédokat is korbe kérdezném..hogy nem e mennek arra, és akkor veluk tartanál..

2016. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az online rendelés jutott eszembe.
2016. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megrendeled online. 1-2 napon belül gyakorlatilag bárhová kiszállítják.
2016. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
figyu, én most szptam be egy iphone-nal. Ha személyesen veszed, NINCS a 3 napos visszatérítés, hacsak nem hibás. Rendeld meg online, házhoz szállítással, úgy 14 napig kell cseréljék
2016. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!