Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel töltenétek a Karácsonyt?

Kivel töltenétek a Karácsonyt?

Figyelt kérdés
Eddig mindig itthon, a szüleimmel és a testvéremmel töltöttem a Karácsonyt. Most a párom, akivel nemrég óta vagyok együtt, felvetette, hogy tölthetnénk együtt az ünnepet, négyesben. Az ő testvére, annak a családja és mi. Most nem tudom mit csináljak, segitsegek vélemények kellenek.
2016. nov. 24. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Vagy csak a párommal, vagy a saját családommal. De ha friss a kapcsolat, az utóbbit választanám. Nem csak 1 napból áll.
2016. nov. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha rövid ideje vagytok együtt, a családot választanám, legalább szenteste. Max 25-én vagy 26-án mennék át a páromhoz.

A "tesója családja" pontosan kiket takar? Mi van az ő szüleivel, rokonaival? Tartós, komoly kapcsolatban természetes, hogy a pároddal, kettesben töltöd a szentestét, 25-26 meg hagyományosan arra van, hogy a családjaitokat, esetleg közeli barátokat meglátogatjátok, de ebben a szituban nekem fura lenne, hogy az ő tesójáékkal töltöm az egész ünnepet.

2016. nov. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

"tölthetnénk együtt az ünnepet, négyesben"

Tehát gyakorlatilag töltsd te velük az ünnepet, az ő családjával, nem pedig azt szeretné, hogy kettesben töltsétek. Ebben az esetben én a saját családommal tölteném, és másnap mennék át a másik családhoz, páromhoz.

Egyébként a férjemmel anno az első Karácsonyunk úgy telt (mikor még nem éltünk együtt), hogy 24.-én mindegyikőnk a saját családjával volt egész nap, de mivel a páromék általában vacsora után nem töltötték együtt úgy az időt, utána nem sokkal átjött hozzánk, és az est hátalévő részét nálunk töltötte és itt aludt nálunk. 25-én így ebédre/délutánra ő maradt nálunk, 26-án pedig én mentem vendégségbe az ő családjához. Nekünk ez így teljesen megfelelt. Mikortól már együtt éltünk, onnantól 24.-én csak kettesben vagyunk, 25.-e egyik szülők testvérek, 26. másik szülőkhöz testvérekhez megyünk.

2016. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Én biztosan kettesben tölteném, utálom ha már van egy harmadik, negyedik, ötödik stb.
2016. nov. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha rövid ideje vagytok együtt, akkor a családodat válaszd szerintem. Vagy mondjuk szent este legyél a családoddal, a többi nap meg a pároddal és az ő családjával.
2016. nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Komoly párkapcsolatom van de nem élünk együtt!

24.-én bizonyos ideig mindneki a saját családjával van,majd este/estefelé jön a párom hozzánk eltöltünk itt egy kis időt majd én megyek hozzájuk.

25.-én megyünk (párom is jön),apum hugáékhoz azaz keresztanyámékhoz (párom 25.-én nálunk ebédel stb) ott vagyunk estig 26.-án én megyek hozzájuk

2016. nov. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Karácsonyt? Lehetőleg, magammal.
2016. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy szexi csajjal valami jó kis istenhátamögötti kis hotelben.
2016. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mikor jöttetek össze?

Mi tavaly október óta vagyunk együtt, akkor korainak éreztem, hogy kettesben legyünk, így a 26-át töltötte velük, akkor ismerte meg a családomat.

Idén már kettesben karácsonyozunk, de utazunk majd le a szüleimhez és jó lenne, ha az ő szülei is beleférnének, de erre sajna nem látok reális esélyt.

2016. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen szerelmemmel.
2016. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!