Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megünneplitek a karácsonyt?

Ti megünneplitek a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Nekünk eddig az egész hét tiszta lapos volt. Adventi koszorúnk sem volt.

Szóval úgy érzem hogy még karácsonyfát sem fogunk állítani ajándékról meg ne is álmodjak.

13 vagyok csak és már előre látom h suliba mindenki kérdezősködik hogy ki mit kapott, mit csinált.. Én meg semmit.


2015. dec. 24. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól mert nem volt Adventi koszorú, honnan veszed hogy nem lesz fa?

Nekünk sincs soha adventi koszorúnk, fa mégis van.

A karácsony lényege meg nem a karácsony. Főleg ha nem olyan az anyagi helyzetetek mint más iskolatársadé.

Akkor nem várhatod el a szüleidtől, hogy több 10 ezerért ajándékozzanak neked.

2015. dec. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pl tavaly sem kaptam semmit de akkor legalább volt fa :P
2015. dec. 24. 09:09
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
minek is ünnepelni?
2015. dec. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

van kisebb tesód, aki még hisz a Jézuskában? mert akkor lehet, hogy meglepetésként szánják a szüleid, azért nem láttad még a fát


nekünk se volt koszorúnk.

2015. dec. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs és nem is volt soha Adventi koszorúnk.. amióta az eszemet tudom! De a koszorú hiánya nem jelenti azt h valaki ünnepli a karácsonyt vagy sem!Mi Ünnepeljük,már a fát is fel díszitettük!
2015. dec. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!