Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a húgomnak általáno...

Mit vegyek a húgomnak általános iskolai ballagására?

Figyelt kérdés
Ilyenkor sokan valamilyen komolyabb ékszert adnak, de én azt nem szeretnék, mert én anno nem örültem nekik és nem is hordtam őket, a húgom se az a tipus. Várom a válaszokat!
2010. ápr. 30. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Adj neki pénzt. Akkor legalább arra költi amire akarja. Vagy ha tudod, hogy valamit régóta szeretne. Egy új telefon esetleg, mp3 lejátszó. Esetleg kozmetikába utalványt, vagy egy szépségszalonba. Ha szeret olvasni, asszem könyvesboltba is lehet ajándékutalványt venni. Nem tudom mennyi összeget szánnál rá, ezek olyan 5-10 ezer Ft körül szerintem már vannak. Teló, elektornikai kütyük drágábbak, de ugye egy komolyabb ékszer sem olcsó.
2010. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hááát...talán egy jó parfümnek örülne. Vagy sminkkészletnek a Douglasből. Nekem ezek favorit ajándékok.És szokott neki örülni a húgocskám.
2010. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy lehet hogy valami olyat kéne, amit tud használni, de mégis olyan emlékdolog féle.
2010. ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem testvérnek elég pár szál virág.
2010. ápr. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem "kell" ajándékot vennie a nővérnek főleg nem ált.sulis ballágáskor
2010. ápr. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

A pénz nem elég személyes. Sohase támogattam ajándékozásra.


Iskolából ballag, ezt ünnepeljük, tehát valami intellektuális ajándékot ajánlok. A könyv mindig tökéletes, főleg ha érdekli. Teljesen mindegy a műfaj.


>Place<

2010. ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg mit szeretne, vagy együtt vegyétek meg, mondd meg neki,hogy XY forintot szánsz rá, ebből nézzen magának, aztán majd ballaságkor odaadod amit kapott. Én pl kaptam egy tök értelmetlen könyvet, pedig imádok olvasni, azóta is a polcomon fogja a port. ha megkérdezték volna milyen könyveket szeretek,talán jobb lett volna.
2010. ápr. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy igen kérdezd meg (ahogy előttem is írták). De közölheted vele, hogy szombaton elmegyünk ruhákat venni, gondold át mit szeretnél. És még elmentek moziba is. :)
2010. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

- egy jó könyv, vagy amire vágyik

- cd

- mp3/mp4

- felső

- táska

- gravírozott toll

- közös program: színház, mozi, állatkert, vidámpark, terror háza, múzeum stb.

- bicikli(persze csak ha szeretne, akkor adhatsz bele)

- öv

- parfüm

- plüssfigurából csokor (én diplomaosztóra kaptam egy diplomás zsiráfot, mert az a kedvenc állatom :D

- fényképes torta (bár ez nem marad meg)


...

s ha végképp nem tudsz dönteni, akkor pénz. De az szerintem elég személytelen.

2010. ápr. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Általános iskolai ballagásra régen nem volt szokás a virágon kívül mást adni.
2010. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!