Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a szülőktől akik ilyen hajat csináltatnak/engednek a 8-12 éves gyereküknek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2016. nov. 27. 12:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Semmi. Mi ezzel a baj?
2016. nov. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Semmi. Mert anno a dauerolt meg besutott haj a pasiknak olyan jo volt? Lett tole bajuk? Nem. Legalabb van min nevetni. Ha ilyet akar a gyerek, akkor lelke rajta. Egy fiunak barmikor le lehet nyirni nullassal is, nincs abbol semmi. Testi, lelki egeszsege attol megmarad.
2016. nov. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Ezek ocsmányak minden férfin, hát még kisfiún, de baja nem lesz tőle. A gyerekek iszonyat kegyetlenek tudnak lenni egymással iyle hülyeség miatt is, mondjuk előbb tanítanám meg kiállni magáért, minthogy ilyen díszköcsög haja legyen.
2016. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
8-12 éves gyereken ez elég vicces, de az a nagy helyzet, hogy ilyen frizurát otthon is simán tud csinálni, vagy haverral megcsináltatni, ha van hajvágógép, hajzselé meg egy befőttesgumi. És akkor mit csinálsz, lekötözöd és letolod a fejét nullásgéppel?:-)
2016. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy sikeresen felismerték, hogy a gyerek nem a tulajdonuk. Nekem sem tetszik ez a haj feltétlenül, de 12 évesen nehogy már ne dönthessen a saját kinézetével kapcsolatban. Nem látom benne a világ végét, 5 perc alatt visszacsinálható és ez egy múló divat, semmi végleges, vagy aminek nyoma maradna.
2016. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egy 8-12 éves magának, vagy haverjának ilyen hajat vágjon géppel... Persze. Ezt hol álmodtad? Nincs is szűkség fodrászokra hiszen minden 8-12 éves profi fodrász.
2016. nov. 27. 12:48
 7/16 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem ebbe legalább 50-50% oszlás amikor a gyerek akarja meg amikor a szülő. De inkább a szülőre gyanakszok jobban. Hogy ezzel akarnak vagizni a többi anyukának, meg ismerősöknek, hogy ilyen kevésbé szokványos hajat csináltatnak a gyereknek.
2016. nov. 27. 12:50
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#6: El vagy tévedve, ha szerinted nem lehet frizurát csinálni, ha az ember nem fodrász, nem lehet ruhát varrni, ha nem képzett varró, asztalt készíteni, ha nem asztalos...etc. Full amatőrként leburkoltam a fürdőszobát egyénire, ez nem akkora nagy ügy. S nem hiszem, hogy arra gondoltak, hogy a gyerek tökéletesre csinálja, csak hogy itt rövidebb lesz, ott meg hosszabb (a 2. frizuránál) s neki úgy is megfelel. Engem se zavar, ha 2 centivel hosszabb az egyik léc a felső polcomon :D


Nos, egyetértek a többséggel: ronda hajak, de ha a gyerek ezt akarja, hát legyen. Én is szeretem, ha nem szólnak be a kinézetembe. Max. elmondanám a véleményemet, ezt nálam nehéz kikapcsolni.

2016. nov. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy oldalt rövidebb, felül hosszabb most igazán nagy divat, ennyi idős gyerekeknél és felnőtt férfiaknál is. Szerintem a másodikkal nincs semmi baj. Az első pedig ugyan az, csak középen picit hosszú. Ezt kb 10 perc alatt rövidebbre lehet venni. Az anyukák miért akarnának már ezzel "vagizni"? Nyilván látja a gyerek hogy most sok embernek van ilyen, e miatt szeretné ő is. Szerintem ilyen idős korban pont ott van, hogy próbálgathatja ezeket.
2016. nov. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

" S nem hiszem, hogy arra gondoltak, hogy a gyerek tökéletesre csinálja, csak hogy itt rövidebb lesz, ott meg hosszabb (a 2. frizuránál) s neki úgy is megfelel."


Pontosan így gondoltam.:-) A két haj között mindössze annyi a különbség, hogy az egyiknél csak féloldalt van 3-5 mm-essel vágva, a másiknál meg mindkettőn. Amúgy ha kiveszi a gumit az első frizunál, semmi feltűnőt nem látnál. (Ja, és imádom Colin Farrellt, neki rohadt jól áll.:-))

2016. nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!