Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan szülőkről, akik megengedik a tizenéves gyereküknek, hogy dohányozzanak (15-16 éves kortól)?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 06:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Azt, hogy rossz szülők.
2014. jún. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Azt, hogy ezt kvára nme gondolják végig..

És nem igazán érdekli a gyerekük, vagy maguk is ostobák és nincsenek vele tisztában mennyire káros is ez az életre

Nemcsak az egészségre, hanem tényleg az életükre is.

Gyerekként, engedélyezetten egy komoly függőséget okoznak maguknak, ami ráadásul drága is..

Ha csak heti 2 doboz cigit számolok, az egy 100as évente...


Jah mielőtt valaki jön a dohányos és a nemdohányos a nem létező Porshe-jával, nálunk édesapám hagyta amma 15 éve, már 4. Gépjárművét vezsi belőle, és komoly ajándékokat( ékszereket) anyunak...ő a cigifogyasztásának árának felét teszi zsebre, (csak a felét!)

2014. jún. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
Ma már melyik szülő tilthat meg bármit is egy 15-16 éves gyereknek? A gyereknek több joga van, mint a szülőnek.
2014. jún. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%
Erre csak azt lehet mondani hogy minnél jobban tiltod, annál inkább csinálja. Sőt! A mai világban annak kell örülni hogy "csak sima cigit" szív egy 15-16 éves. Sajnos. :(
2014. jún. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 KoviAti válasza:
78%
ha megtiltja is megoldja a dohányzást szal tök mind1... nekem soha nem mondták hogy ne cigizzek, de volt annyi eszem még részegen is, hogy asztmás vagyok ugyhogy nem kell
2014. jún. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ostobak En sok dologban engedekeny vagyok, nehanyan meg is szolnak miatta,de azok kozul egyik sem egeszsegkarosito, aminek komoly hatasa lenne a fejlodo szervezetre. En inkabb azt probalom elerni, hogy a gyerek magatol lassa be, hogy ne dohanyozzon, mert nem ram, hanem ra es a jovobeni gyerekere van hatassal.
2014. jún. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

Miért kell lepontozni? Láttatok mostanában mondjuk egy fiúcsapatot bandázni? Azt se tudják unalmukban hogyan csapják szét az agyukat. Inkább örüljetek ha a ti gyerekeitek nem kerül ilyen társaságokba...

Hogy a kérdésedre meg pontosan válaszoljak, természetesen nem normális ha a szülő engedi dohányozni, de egy ilyen korú kamasz lázad és úgyis azt fogja tenni amit ő gondol. Ennyi.

2014. jún. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Lehet hogy úgy is megoldja, de más engedéllyel cigizni, meg más kisajtokni ra a zsebpénzből, és iokban, tehát othon nem..

Ha lehet akkor nem jön meg 100%az eszük ha nem lehet akkor van rá esély..

Ha lehet, akkor valószínűleg a szülők is dohányoznak.. A jő pelda meg is an

2014. jún. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Elöbb kellett volna elkezdeni nevelni, most már késő. Nekem is 15 éves a fiam de nem tudom mit csinálnék, ha titokban dohányozna. Valószínű a szülők is dohányoznak.
2014. jún. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A párom anyja 14 éves korától megengedte neki a cigizést... Mondván, legalább ne titokban csinálja. Sőt, a bevásárlások alkalmával ő vette neki a cigit. Semmi problémát nem látott benne... Ehhez képest a mai napig nincs olyan nap, hogy páromnak ne kéne felhívnia, mert hisztizik, ha nem.... A lényeg amit le akartam írni, hogy egyébként nagyon is törődött (még mindig) a fiával, de cigizni meg piàlni mindig engedte... (Ők is cigiznek, de nem isznak)
2014. jún. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!